Telegram Viber

Microsoft Excel Open License (OLP)

Microsoft Excel Open License (OLP)
Код товару: 065-08677
4838,40 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Програма Microsoft Excel 2010 надає більше способів аналізу, спільного використання та керування інформацією, ніж будь-коли, допомагаючи користувачам приймати швидкі й ефективні рішення. Нові засоби візуалізації й аналізу дають змогу відстежувати та виділяти важливі тенденції змінення даних. Ви можете легко отримувати доступ до важливих даних у дорозі за допомогою практично будь-якого браузера або смартфону. Можна навіть завантажувати файли в Інтернет і працювати одночасно з іншими користувачами в онлайновому режимі. Програма Excel 2010 забезпечує ефективність і гнучкість виконання поставлених завдань – від підготовки фінансових звітів до керування особистими витратами.

Швидкі й ефективні порівняння

Нові потужні функції та засоби програми Excel 2010 допоможуть визначати шаблони й тенденції для прийняття обґрунтованих рішень і підвищать ефективність аналізу великих наборів даних.

 • Нова функція міні-діаграм дає змогу отримати візуальне зведення даних за допомогою крихітних діаграм, які вміщуються у клітинку поряд із текстом.
 • З новою функцією вибірки можна швидко та легко фільтрувати великі обсяги даних і покращувати візуальний аналіз зведених таблиць і діаграм.

Потужні засоби аналізу на робочому столі

Удосконалення та підвищення продуктивності програми Excel 2010 полегшують і пришвидшують виконання роботи.

 • За допомогою нового фільтра пошуку можна швидко звузити параметри фільтрування, доступні в поданнях таблиць, зведених таблиць і зведених діаграм. Фільтр забезпечить миттєве отримання потрібних результатів пошуку серед мільйона чи більше елементів.
 • PowerPivot, безкоштовна надбудова для програми Excel 2010, дає змогу швидко опрацьовувати великі набори даних (навіть мільйони рядків) і суттєво полегшує інтеграцію даних. А за допомогою сервера SharePoint Server 2010 проаналізовану інформацію можна швидко надати потрібним користувачам.
 • Використання 64-розрядної версії системи Office 2010 дає можливість працювати з дуже великими (понад 2 гігабайти) обсягами даних і отримувати найбільшу користь від нового й наявного устаткування.

Заощадження часу, ефективніша та продуктивніша робота

Коли ви працюєте так, як вам зручно, створювати книги та керувати ними стає набагато легше.

 • Тепер ви маєте змогу відновлювати незбережені версії файлів, закритих без збереження. Відновлення версії – це лише одна з багатьох нових функцій, доступних у новому поданні Microsoft Office Backstage™. Подання Backstage замінює традиційне меню ''Файл'' у всіх застосунках системи Office 2010, створюючи централізований і впорядкований простір для всіх завдань керування книгами.
 • Ви можете легко настроїти вдосконалену стрічку, щоб швидко отримувати доступ до потрібних команд. Ви маєте змогу створювати настроювані вкладки та навіть настроювати вбудовані. У програмі Excel 2010 користувачам надано всі можливості керування.

Подолання бар'єрів і нові можливості співпраці

У програмі Excel 2010 пропонуються прості способи спільної роботи над книгами для підвищення якості роботи. І, що найкраще, користувачі попередніх версій програми Excel також можуть безперешкодно брати участь у співпраці.

 • Тепер користувачі можуть одночасно працювати над тією самою книгою в майже будь-якому браузері за допомогою веб-застосунку Excel Web App.
 • Користувачі в компаніях, у яких використовується програма SharePoint Foundation 2010, можуть користуватися цією функціональною можливістю в межах брандмауера.
 • Працівникам невеликих компаній або окремим користувачам для одночасної спільної роботи над книгами потрібний лише безкоштовний ідентифікатор Windows Live ID.
 • Служби SharePoint Excel Services дають змогу надавати спільний доступ до зручних для читання книг через веб-браузер, зберігаючи єдину версію книги.

Доступ до книг у будь-який час із будь-якого розташування

Отримуйте потрібну інформацію, коли та як забажаєте. Тепер ви можете легко отримувати доступ до книг, коли потрібно, працюючи із програмою Excel навіть у дорозі.

 • Веб-застосунок Microsoft Excel Web App надає можливість редагування практично будь-де. Переглядайте та редагуйте книги у браузері, перебуваючи за межами дому, школи чи офіса.
 • Програмне забезпечення Microsoft Excel Mobile 2010 надає багато можливостей маленьким пристроям. Залишайтеся в курсі подій за допомогою мобільної версії програми Excel, спеціально розробленої для телефону під керуванням системи Windows.

Незалежно від того, над чим ви працюєте, над особистим бюджетом чи дорожніми витратами або спільно з іншими користувачами працюєте над навчальним чи робочим проектом, програма Excel 2010 допомагає отримати потрібні результати швидше й ефективніше, навіть якщо у книзі понад мільйон рядків.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024