Telegram Viber

ESET Mail Security

ESET Mail Security
Код товару: EMS1-B5
635,60 грн
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Ціна вказана за 1 поштовий ящик

Електронна пошта найчастіше використовується киберпреступникамі як канал для поширення вірусів, черв'яків, шпигунського і рекламного ПО. Спам-пісьма містять посилання на сторінки з шкідливим кодом, застосовуються для організації фішингових атак. IT – адміністратори, управляючи поштовим сервером, стикаються з великими об'ємами трафіку і інформації. ESET NOD32 — це проактивне, точне рішення для високотехнологічних поштових серверів з низьким рівнем вжитку ресурсів операційних середовищ. Крім того ESET NOD32 працює в п'ять разів швидше, ніж аналогічні рішення інших виробників, і практично не впливає на систему.

Розміщуючи замовлення на ESET Mail Security необходіо вказати який саме продукт потрібний:

 • ESET NOD32 для Microsoft Exchange
 • ESET NOD32 для Linux/BSD/Solaris
 • ESET NOD32 для Lotus Domino
 • ESET NOD32 для Kerio Mail Server

ESET NOD32 для Microsoft Exchange

Рішення ESET поєднують у собі незрівнянну швидкість сканування та найвищий рівень проактивного виявлення. Більше того, NOD32 для Microsoft Exchange забезпечує багато потокове сканування запущене у фоновому режимі для більшої продуктивності, а також пріоритетності або політику сканування. При використанні MS Exchange Server як шлюз, NOD32 перевіряє усю вхідну електронну пошту. Програма автоматично створює детальні журнали сканування та при потребі, відсилає адміністраторам повідомлення про виявлення вірусів за допомогою LAN або електронної пошти. Більше того, у рішенні інтегровано систему планування задач NOD32 Remote Administrator.

ESET NOD32 Антивірус для Microsoft Exchange забезпечує не вибагливий до ресурсів та потужний захист поштовим серверам, які мають велике щоденне навантаження. У версію 2.71 були внесенні суттєві зміни для підтримки Microsoft Exchange 2007, зміни у архітектурі продукту для підвищення продуктивності та стабільності роботи.

Основні відмінності:

 • Повна підтримка Microsoft Exchange 2007. Продукт розповсюджується у двох версіях:
  - 32-бітна версія для MS Exchange 5.5, 2000 & 2003
  - 64-бітна версія для MS Exchange 2007
 • Покращення архітектури. У версії 2.71 реалізована можливість використання зовнішнього механізму сканування ESET ThreatSense, який працює у ESET Control Center, незалежно від сервера MS Exchange. Зверніть увагу, що 64-бітні версії продукту можуть лише використовувати зовнішній механізм сканування.
 • Більш детально про конфігурацію сканування, запущеного у фоновому режимі. Сканер можна настроїти для перевірки електронної пошти отриманої у заданий період часу, або для сканування лише файлів, доданих до електронних листів.
 • Планування сканування у фоновому режимі. Сканер можна настроїти для роботи лише у заданий час.
 • Політика сканування основана на назвах електронних поштових скриньок. Політику сканування можна також настроїти на певні адреси.
 • Моніторинг продуктивності. Відтепер файл журналу може включати інформацію про ефективність роботи, яку адміністратори можуть використати для настройки конфігурації системи.

ESET NOD32 для Linux/BSD/Solaris 

ESET Mail Security має мінімальний вплив на продуктивність сервера у поєднанні з незрівнянним захистом від загроз. ESET Mail Security для Linux захищає Linux / BSD / Solaris поштові сервери організацій від усіх видів загроз Інтернет включаючи віруси, черв’яки, троянські програми, шпигунські програми, фішинг та спам.

Основні характеристики:

 • Покращене Антивірусне & Антишпигун сканування. Вхідні та вихідні повідомлення скануються на віруси, черв’яки, шпигунські програми та інші загрози. Механізм сканування оснований на технології ThreatSense® версії 3.0 забезпечує більш складні проактивний захист та покращенні функції очистки.
 • Спам фільтр та невідчутне сканування. Протоколи POP3, SMTP та IMAP можна легко та не навантажуючи систему сканувати на наявність шкідливого коду та спаму. У додаток спам фільтр забезпечує ефективний захист від небажаної електронної пошти, використовуючи декілька методів одночасно, для досягнення максимального виявлення.
 • Підтримка агентів та платформ. ESET Mail Security повністю сумісний з більшістю найчастіше використаних MTA, як наприклад, ZMailer, Postfix, Sendmail, Qmail, Exim тощо. Окрім Linux та FreeBSD також підтримуються платформи NetBSD та Sun Solaris.
 • Підтримка Remote Administrator. ESET Mail Security тепер підтримує ESET Remote Administrator версії 2.
 • Підтримка 64-бітних систем. Відтепер підтримуються як 32-бітні так 64-бітні системи.
 • Малий розмір файлів оновлення. Оптимізований внутрішній механізм системи зменшує розмір файлів оновлення у порівнянні з попередніми версіями продуктів для Linux. Також було покращено захист файлів оновлення від пошкоджень.

NOD32 для IBM Lotus Domino

NOD32 для Lotus Domino має легкий у використанні графічний інтерфейс, завдяки якому настроїти систему дуже просто. Наше рішення спрощує Вашу роботу: можна в деталях настроїти дії програми, при виявленні зараженого електронного листа. Більше того, система створює детальні журнали подій та при виявленні загрози відсилає повідомлення адміністратору. Реалізована підтримка Windows NT на x86 платформах.

ESET NOD32 для Kerio Mail Server

NOD32 для Kerio Mail Server можна з легкістю інсталювати та настроїти за допомогою Kerio Administration Console, що дає Вам багато переваг. Ви безсумнівно оціните не лише малі системні вимоги, але й високопродуктивний евристичний аналіз, для виявлення досі невідомих вірусів. Більше того, наше рішення надає звіти про стан загроз та перевіряє усі данні, що надходять через HTTP, FTP, POP3 та SMTP протоколи.

NOD32 Server Edition для Kerio Mail Server підтримує усі платформи Linux які у свою чергу підтримують продукти Keiro Technologies. Але ця сумісність уже реалізована у NOD32 Server Edition для Kerio Mail Server; таким чином не потрібно купляти ще одну ліцензію для NOD32 Server Edition для Kerio Mail Server.

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення Cross-grade і так далі), кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам тип ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія на 1 рік:

Поновлення ліцензії на 1 рік:

Ліцензія на 1 рік при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ і учбових закладів на 1 рік:

Базова ліцензія на 2 роки:

Поновлення ліцензії на 2 роки:

Ліцензія на 2 роки при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ і учбових закладів на 2 роки:

Базова ліцензія на 3 роки:

Поновлення ліцензії на 3 роки:

Ліцензія на 3 роки при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ і учбових закладів на 3 роки:

З даним товаром також купують:

Oracle Standard Edition Processor License with Software Update License & Support Oracle Standard Edition Processor License with Software Update License & Support
192150,00 грн
Oracle Enterprise Edition Processor License with Software Update License & Support Oracle Enterprise Edition Processor License with Software Update License & Support
521550,00 грн
DbEncrypt DbEncrypt
229646,88 грн
Microsoft Office Standard Open License (OLP) Microsoft Office Standard Open License (OLP)
11928,00 грн
Red Hat Enterprise Linux Server, Premium, 1 Year Red Hat Enterprise Linux Server, Premium, 1 Year
35897,00 грн
Panda Dome Essential (Antivirus Pro) Panda Dome Essential (Antivirus Pro)
174,00 грн

StarOffice

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2021