Telegram Viber

ESET Cyber Security для Mac (від 2ПК)

ESET Cyber Security для Mac (від 2ПК)
Код товару: ECS1Y-A2
347,60 грн
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

ESET Cyber Security — забезпечує надійний захист комп'ютерів Mac. Побудований на технології Threatsense продукт автоматично виявляє і видаляє шкідливі програми, включаючи загрози, призначені для ОС Windows, не допускаючи комп'ютерам з Mac стати носіями шкідливих програм в домашній мережі.

Модулі продукту:

  • Антивірус
  • Антишпигун

Проактивне виявлення – за допомогою технології Threatsense забезпечує якісний захист від відомих і раніше невідомих загроз в режимі реального часу. Завдяки проактивним методам захисту комп'ютер залишається в безпеці навіть в той критичний період, коли уразливість певного продукту лише виявлена, а розробник ще не випустив оновлення, яке її виправляє.

Мінімальне навантаження на систему — мінімальне споживання системних ресурсів забезпечує швидке завантаження та безперебійну роботу продукту та операційної системи.

Сканування на наявність крос-платформенних загроз — при скануванні загроз для Mac платформ ESET Cybersecurity також виявляє загрози безпечні для Mac, але орієнтовані на атаки Windows систем.

Розширені опції сканування — для оптимізації алгоритмів перевірки ядро виявлення ESET Cybersecurity дозволяє виставити різні параметри такі як глибина сканування, завдання обмежень на розмір сканованого файлу і час сканування файлу.

Оновлення — ESET Cyber Security пропонує два режими для виконання оновлення сигнатурних баз антивіруса — кожного разу при перезавантаженні системи або як тільки нові оновлення стають доступними.

Перевірка змінних носіїв інформації — здійснює перевірку портативних носіїв інформації, що є особливо важливим при фізичній передачі великих об'ємів даних між робочими станціями.

Система передачі зразків загроз — технологія завчасного запобігання Threatsense.Net надає користувачам можливість в автоматичному режимі (або вручну) відправляти фахівцям ESET нові підозрілі зразки загроз для забезпечення максимального захисту комп'ютерів користувачів.

Ефективна оптимізація — призначена для раціоналізації сканування системи на наявність шкідливого коду, внаслідок чого збільшує швидкість сканування, не впливаючи на ступінь захисту системи.

Системні вимоги:

  • Процесори: Intel (32- або 64-бітний)
  • Операційні системи: Mac OS X 10.5.x (Leopard) та Mac OS X 10.6.x (Snow Leopard)
  • Вільне місце на жорсткому диску (завантаження): 35 Мб.

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення і так далі), кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам типа ліцензії і кількісний діапазон:

Ліцензія на 1 рік:

Ліцензія на 2 роки:

Ліцензія на 3 роки:

Оперативна пам’ять

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2021