Telegram Viber

Adobe Dreamweaver CC

Adobe Dreamweaver CC
Код товару: 65226042BA01A12
11295,60 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

Програмне забезпечення Adobe Dreamweaver надає веб-дізайнерам такі нові можливості, як інтерактивний перегляд, зв'язані файли, навігатор за кодом і підказки при роботі з кодом JavaScript. Dreamweaver CS5 розширює палітру веб-дізайнера за рахунок смарт-об'єктів Adobe Photoshop, панелі "Властивості" для CSS і наборів даних HTML. Дизайнери і розробники можуть працювати швидше і ефективніше з допомогою оновленого інтерфейсу користувача і за рахунок повнішої інтеграції з програмним забезпеченням Adobe Creative Suite.

Створюйте веб-проєкти нового покоління - працюйте з реалістичними виставами CSS, JavaScript, SWF і динамічного вмісту безпосередньо в програмі Dreamweaver. Швидко інтегріруйте в свої сторінки веб-віджети сторонніх виробників з найбільш поширених каркасів JavaScript.
 
Вивчайте напрацювання - візуально створюйте проекти, використовуючи напрацювання CSS, супроводжувані описом практичних принципів, написані доступною мовою. Створюйте інтерактивні елементи на основі Ajax, використовуючи готові напрацювання.
 
Управляйте вмістом - розробляйте сторінки в Dreamweaver так, щоб клієнти могли вноситьв них зміни безпосередньо з браузеру за допомогою онлайн-услуги Adobe InContext Editing. Додайте на сайт динамічні дані без вживання баз даних або складного коду.

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024