Telegram Viber

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler Workspace (Certified for Windows 8 To Go) - DTWS/32GB

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler Workspace (Certified for Windows 8 To Go) - DTWS/32GB
Код товару: DTWS/32GB
Знято з виробництва

Накопичувач DataTraveler Workspace компанії Kingston сертифікований компанією Microsoft для використання з технологією Windows To Go, відмінною рисою Windows 8 Enterprise. Windows To Go - це повністю керована корпоративна робоча середа Windows 8, розташована на спеціально сконфігурованом завантажувальному USB-накопичувачі. Ця технологія дозволяє IT-адміністраторам з легкістю підтримувати такі моделі роботи, як "bring your own PC", роботу мобільного персоналу, і задовольняти вимогам позаштатних співробітників, яким необхідний доступ до корпоративного середовища зі збереженням високого рівня захисту.

Цей накопичувач з інтерфейсом USB 3.0 використовує технологію контролера SSD, що забезпечує високу продуктивність накопичувача і низьку латентність. Він конфігурований на виробництві як фіксований накопичувач, тому завантажується через роз'єми USB 3.0 або USB 2.0 на будь-якому ПК, сертифікованому для використання з операційними системами Windows 7 або Windows 8.

DataTraveler Workspace мають дворічну гарантію, безкоштовну технічну підтримку і відрізняються легендарною надійністю, яка зробила компанію Kingston світовим незалежним лідером в області виробництва пристроїв пам'яті.

Доступні об'єми: 32GB, 64GB, 128GB

Переваги:

 • Сертифікація на відповідність вимогам технології Windows To Go
 • Технологія SSD в накопичувачі USB 3.0
 • Можливість завантаження; сконфігурований на виробництві як фіксований накопичувач

Технічні характеристики:

 • Швидкість:
  • Максимальні швидкості послідовного читання/запису: 250/250МБ/с
  • Усереднена швидкість читання/запису випадкових блоків розміром 4КБ: 3750/9800 IOPS
  • Рейтинг PCMARK® Vantage HDD Suite: 22250
 • Підтримка команд TRIM та S.M.A.R.T
 • Размір: 75,29 x 22,98 x 16,44мм
 • Рабоча температура: від 0°C до 60°C
 • Температура зберігання: від -20°C до 85°C

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024