Telegram Viber

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler Ultimate 3.0 - DTU30G2/64GB

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler Ultimate 3.0 - DTU30G2/64GB
Код товару: DTU30G2/64GB
Знято з виробництва

Накопичувач DataTraveler Ultimate 3.0 Generation 2 (G2) компанії Kingston створений на базі новітніх технологій виробництва флеш-накопичувачів з інтерфейсом USB, що робить його ідеальним рішенням для любителів нових технологій, які прагнуть скористатися всіма перевагами високої швидкості роботи інтерфейсу USB 3.0 вже зараз.

Цей накопичувач є оптимальним рішенням для простого зберігання й швидкої передачі документів великого обсягу, фотографій високої роздільної здатності, відео у форматі HD та інших типів даних. Його неймовірна швидкість роботи та виняткова простота використання дозволяють брати дані з собою куди завгодно.

Інтерфейс USB 3.0 забезпечує простоту використання і підключення без необхідності додаткової настройки конфігурації, як і в попередніх поколіннях технології USB, і при цьому відрізняється більш високою продуктивністю і оптимізованим управлінням електроживленням. Цей накопичувач з інтерфейсом USB 3.0 має зворотну сумісність з USB 2.0. Накопичувач DataTraveler Ultimate 3.0 імеет 5-річну, технічну підтримку в режимі 24/7 і відрізняється легендарної надійністю, характерною для всієї продукції компанії Kingston.

Доступні об'єми: 16GB, 32GB, 64GB.

Характеристики та переваги:

 • Системні вимоги - комп'ютер з портом USB 3.0
 • Висока швидкість роботи
  • інтерфейс USB 3.0 забезпечує швидкість передачі даних до 100Мб/с при читанні і 70Мб/с під час запису;
  • інтерфейс USB 2.0 - тільки 30Мб/с при читанні і 30Мб/с під час запису
 • Практичність - міцний корпус з надійному фіксатором для шнурка
 • Габарити 73,70 мм x 22,20 мм x 16,10 мм
 • Робоча температура від 0°C до 60°C
 • Температура зберігання від -20°C до 85°C
 • Гарантія 5 років

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Також рекомендуємо наступні товари:

Transcend USB 3.0 Expansion Card - TS-PDU3 Transcend USB 3.0 Expansion Card - TS-PDU3
Знято з виробництва
Transcend USB 3.0 Express Card - TS-PNU3 Transcend USB 3.0 Express Card - TS-PNU3
Знято з виробництва

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024