Telegram Viber

Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler SE9 - DTSE9H/8GB

Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler SE9 - DTSE9H/8GB
Код товару: DTSE9H/8GB
Знято з виробництва

USB-накопичувач Kingston DataTraveler SE9 має стильний металевий корпус з великим кільцем, за яке його зручно прикріплювати. Малий форм-фактор робить його прекрасним доповненням до таких ноутбуків, як новий Ultrabook™ від компанії Intel, а також до планшетних ПК, що мають USB-роз'єми. Надійний корпус цього накопичувача дозволяє безбоязно брати його з собою всюди, куди б ви не відправилися зі своїми новими пристроями. Накопичувач DataTraveler SE9 має п'ятирічну гарантію, безкоштовну технічну підтримку і відрізняється легендарною надійністю, характерною для всієї продукції компанії Kingston.

Цей USB-накопичувач - прекрасний інструмент для просування інформації про ваш бізнес, на ньому можна розмістити логотип вашої компанії, щоб підвищити впізнаваність бренду. При замовленні даних флеш-накопичувачів 100шт і більше є можливість розміщення логотипу замовника. Логотип наноситься самим виробником флеша в заводських умовах, що гарантує якісний дизайн, високий рівень технічного виконання, збереження заводської гарантії на пристрій. Докладніше...

Доступні об'єми: 8GB, 16GB, 32GB, 64GB

Переваги:

  • Підтримка Windows 7, Vista, XP та Mac
  • Стильний металевий корпус
  • Міцне кільце

Технічні характеристики:

  • Зручність використання: маленького розміру, без ковпачка, легко уміщається в кишені
  • Гарантія: п'ять років гарантії та безкоштовна технічна підтримка
  • Можливість для адаптації: доступна програма нанесення логотипу
  • Габарити: 39,00мм х 12,35мм х 4,55мм
  • Робоча температура: від 0 °C до 60 °C
  • Температура зберігання: від -20 °C до 85 °C

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2024