Telegram Viber

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler SE9 G2 - DTSE9G2/64GB

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler SE9 G2 - DTSE9G2/64GB
Код товару: DTSE9G2/64GB
Знято з виробництва

DataTraveler SE9 G2 – DTSE9G2/64GB

USB-накопичувач Kingston DataTraveler SE9 G2 має стильний металевий корпус з великим кільцем, за яке його зручно прикріплювати. Малий форм-фактор робить його чудовим доповненням до таких ноутбуків, як новий Ultrabook™ від компанії Intel, а також до планшетних ПК, що мають USB-роз'єми. Надійний корпус цього накопичувача дозволяє сміливо брати його з собою повсюду, куди б Ви не відправились зі своїми новими пристроями. Накопичувач DataTraveler SE9 G2 має п'ятирічну гарантію, безкоштовну технічну підтримку і відрізняється легендарною надійністю, характерною для усієї продукції компанії Kingston.

Переваги:

Підтримка USB 3.0 для досконалої передачі даних
Стильний і функціональний металевий корпус без ковпачку
Міцне кільце, що є елементом конструкції

Технічні характеристики:

Ємкість: 64ГБ
Інтерфейс: USB 3.0
Швидкість: 100МБ/с (читання), 15МБ/с (запис)
Розміри: 45mm x 12,2mm x 4,6mm
Робоча температура: від 0°C до 60°C
Температура зберігання: від – 20°C до 85°C
Гарантія та технічна підтримка: П'ятирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка
Сумісність з: Windows® 10, Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1),
                      Windows Vista® (SP2), Mac OS версій 10.9.x та вище, Linux версий 2.6.x та вище

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Industrial Flash

Eng.    © 2007-2023