Telegram Viber

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler G4 - DTIG4/64GB

Kingston 64GB USB 3.0 DataTraveler G4 - DTIG4/64GB
Код товару: DTIG4/64GB
Знято з виробництва

USB-накопичувач DataTraveler Generation 4 (DTIG4) компанії Kingston підтримує інтерфейс USB 3.0 для швидкої і зручної передачі музики, відео та інших даних. Практична конструкція і стильні кольори роблять цей накопичувач ідеальним рішенням для повсякденного використання на роботі, вдома, в школі або будь-якому іншому місці.

Доступні об'єми

При замовленні даних флеш-накопичувачів 50 шт і більше є можливість розміщення логотипу замовника. Логотип наноситься самим виробником флеша в заводських умовах, що гарантує якісний дизайн, високий рівень технічного виконання, збереження заводської гарантії на пристрій. Докладніше...

Характеристики:

  • Різні кольори залежно від ємності (8ГБ - жовтий, 16ГБ - синій, 32Гб - червоний, 64Гб - фіолетовий, 128ГБ - зелений)
  • Інтерфейс USB 3.0, зворотна сумісність з USB 2.0
  • Кольорове кільце для зручного кріплення
  • Практичний ковпачок захищає роз'єм USB і ваші дані
  • Доступна програма нанесення логотипу Co-Logo
  • Розмір 55 x 21 x 10,1 мм
  • Робоча температура від 0 ° C до 60 ° C
  • Температура зберігання від -20 ° C до 85 ° C
  • Гарантія 5 років і безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024