Telegram Viber

Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler GE9 (Gold)- DTGE9/8GBZ

Kingston 8GB USB 2.0 DataTraveler GE9 (Gold)- DTGE9/8GBZ
Код товару: DTGE9/8GB
Знято з виробництва

DataTraveler GE9 компанії Kingston - це надтонкий USB-накопичувач без ковпачка з корпусом з 24-каратного золота. Цей стильний накопичувач розроблений дизайнером Арманом Емамі, який нещодавно в черговий раз став переможцем конкурсу Red Dot Industrial Design. Його роботи справляють незабутнє враження. DataTraveler GE9 має п'ятирічну гарантію, безкоштовну технічну підтримку і відрізняється легендарною надійністю, що зробила Kingston самим перевіреним незалежним світовим виробником пам'яті з двадцятип'ятирічним досвідом.

Цей USB-накопичувач - прекрасний інструмент для просування інформації про ваш бізнес, на ньому можна розмістити логотип вашої компанії, щоб підвищити впізнаваність бренду. При замовленні даних флеш-накопичувачів 100шт і більше є можливість розміщення логотипу замовника. Логотип наноситься самим виробником флеша в заводських умовах, що гарантує якісний дизайн, високий рівень технічного виконання, збереження заводської гарантії на пристрій. Докладніше...

Доступні об'єми: 8GB, 16GB

Переваги:

 • Позолочений 24-каратний корпус
 • Надтонка конструкція без ковпачка
 • Стильний зовнішній вигляд і невеликі розміри
 • Переможець конкурсу Red Dot Industrial Design
 • Підтримка Windows 7, Vista, XP і Mac

Технічні характеристики:

 • Зручність використання: маленького розміру, без ковпачка, легко уміщається в кишені
 • Гарантія: п'ять років гарантії та безкоштовна технічна підтримка
 • Можливість для адаптації: доступна програма нанесення логотипу
 • Габарити: 39,00мм х 12,35мм х 4,55мм
 • Робоча температура: від 0 °C до 60 °C
 • Температура зберігання: від -20 °C до 85 °C

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024