Telegram Viber

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 100 G3 - DT100G3/32GB

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler 100 G3 - DT100G3/32GB
Код товару: DT100G3/32GB
Знято з виробництва

USB-накопичувач DataTraveler 100 G3 (DT100G3) компанії Kingston повністю відповідає вимогам специфікації USB 3.0 наступного покоління і дозволяє скористатися всіма перевагами новітніх моделей ноутбуків, настільних ПК і інших цифрових пристроїв. DT100G3 дозволяє набагато швидше зберігати і переносити робочі документи, презентації, музичні файли, відео та будь-які інші дані.

Накопичувач DT100G3 має невисоку вартість, що дозволяє з мінімальними витратами перейти на нову технологію USB 3.0. Накопичувачі підтримують зворотну сумісність з інтерфейсом USB 2.0 і мають п'ятирічну гарантію. Переходьте на рішення для зберігання даних нового покоління вже сьогодні!

Доступні об'єми

Характеристики та переваги:

  • Подвійна сумісність - підтримка USB 3.0; зворотна сумісність з USB 2.0
  • Стильне рішення - повністю чорний корпус
  • Ідеальний накопичувач для переходу на технологію USB 3.0
  • Можливість для адаптації - доступна програма Co-Logo
  • Гарантія - п'ять років, безкоштовна технічна підтримка
  • Габарити: 60 мм x 21,2 мм x 10 мм
  • Робоча температура: від 0 ° C до 60 ° C
  • Температура зберігання: від -20 ° C до 85 ° C

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024