Telegram Viber

AutoCAD LT ELD Annual Subscription

AutoCAD LT ELD Annual Subscription
Код товару: 057L1-WW8695-T548
7392,00 грн
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

AutoCAD LT - цей продукт призначений для креслення і деталювання у всіх областях промисловості, де потрібна сумісність з форматом DWG, але немає необхідності в тривимірному проектуванні або додаткових можливостях адаптації. AutoCAD LT.

AutoCAD LT призначений для вироблення проектних концепцій, креслення і деталювання. 2D-креслення володіють високою точністю, зручні для редагування та демонстрації усім зацікавленим сторонам. Існують версії продукту для Windows і Mac, що дозволяє готувати проектну документацію на звичній платформі.

  • Оформлення проектних ідей - Точне документування ідей та проектів за допомогою комплексного набору інструментів САПР для 2D-креслення і деталювання.
  • Взаємодія - Безпечний обмін файлами в AutoCAD LT за допомогою оригінальної DWG ™-технології, а також взаємодія з колегами та клієнтами, які працюють на різних платформах.
  • Підвищення продуктивності - Ефективна підготовка проектної документації завдяки високій продуктивності креслення і інтуїтивним засобам взаємодії.

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2022