Оперативна пам'ять

Оперативна пам'ять - .GENESIS
Запит на підбір оперативної пам'яті
Параметри пристрою для якого потрібна пам'ять
Виробник:  *
(Apple / HP / Dell / IBM / Sony / ASUS / Cisco / Samsung / Lenovo ...)
Модель:  *
(модель материнської плати / сервера / ноутбука / принтера / роутера ...)
Необхідний обсяг пам'яті:  *
(1GB / 2GB / 4GB / 16GB / 2 по 8GB / 4 по 16GB ...)
Додаткова інформація:
(Вкажіть будь-яку інформацію, яка на Ваш погляд важлива при підборі пам'яті. Якщо Ви хочете додати пам'ять, а не замінити, то обов'язково вкажіть яка пам'ять вже використовується в пристрої)
Контактні дані для зворотнього зв'язку
Ваше ім'я:  *
Ваше прізвище:  *
E-mail адреса:  *
Телефон:  
Назва компанії:  
Захист від автоматичної відправки запиту
Код: captcha
Вкажіть код на картинці:

Рано чи пізно всі стикаються з браком оперативної пам'яті в ноутбуку, сервері, робочій станції, принтері і в інших пристроях. Дуже часто стандартні модулі пам'яті не підходять для апгрейда (upgrade), це насамперед стосується серверів і ноутбуків. Для них потрібні спеціальні брендові модулі. Виробники оперативної пам'яті випускають модулі під конкретні моделі. Ця пам'ять розроблена, виготовлена ​​і протестована за специфікаціям кожного конкретного обладнання (наприклад, пам'ять для Apple Mac Book Pro, DELL PowerEdge R610, HP Proliant ML110, IBM System 3850).

Ми здійснюємо постачання рідких брендових модулів пам'яті всесвітньо відомих виробників (Kіngston Technology і Transcend Іnformatіon Іnc.) для ноутбуків, серверів, принтерів, плоттерів, факсів і мережевих пристроїв... Терміни виконання замовлень від 1 до 15 робочих днів, навіть якщо нам доводиться доставляти пам'ять з заводів виробників у США і Тайвані. На всі модулі поширюється гарантія LifeTime.

Пропозиція у форматі PDF.

Сертифікат сумісності модулів пам'яті Kingston Technology

Конфігуратор для підбору потрібної пам'яті

Для наших клієнтів ми пропонуємо безкоштовну інформаційну та технічну підтримку з питань використання пам'яті. Фахівці нашої компанії допоможуть підібрати Вам потрібний модуль пам'яті протягом 15 хвилин. Просто повідомте нам виробника і модель вашого обладнання. Для цього заповніть форму:

Safexs Firebolt

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2020