Kingston 480GB SSD DC400 - SEDC400S37/480G

Kingston 480GB SSD DC400 - SEDC400S37/480G
Код товару: SEDC400S37/480G
Знято з виробництва

480GB SSD DC400 - SEDC400S37/480G

Kingston’s DC400 SSD послідовно надає програмам потужності та змешує час відклику, задіює одночасно декілька шляхів читання/запису та добре пристосований до налаштування користувачем, щоб запобігти надмірним витратам системних ресурсів, що робить його ідеальним вибором для центрів зберігання даних. Його підприємницька прошивка підвищує продуктивність та допомагає DC400 зберегти цілісність даних завдяки швидкому та неухильному доступу до них. Він доступний у моделі, налаштованій на виробничість та моделі, налаштованій на читання даних. Усі моделі надають надійності завдяки остаточному захисту даних від початку до кінця, SmartECC, SmartRefresh та контрольованому апаратно захисту від раптового вимкнення. DC400 підтриманий легендарною п'ятирічною гарантією та технічною підтримкою. Також для безкоштовного завантаження доступні супроводжуючі програми Ask an Expert та SSD Manager toolbox.

Переваги:

Постійна швидкість та низький час затримки
Доступні налаштування оптимізації ресурсів
Доступний у моделі, налаштованій на виробничість та моделі, налаштованій на читання даних.
Легендарна технічна підтримка Kingston

Технічні характеристики:

Ємкість: 480ГБ
Інтерфейс: SATA Rev. 3.0
Швидкість: 555МБ/с (читання), 535 МБ/с (запис)
Розміри: 69.9mm x 100mm x 7mm
Вага: 92.34g
Робоча температура: від 0°C до 70°C
Температура зберігання: від – 40°C до 85°C
Сумісність: Зворотня сумісність з SATA Rev. 2.0
Гарантія та технічна підтримка: П'ятирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка
Якість обслуговування: <400 µs (читання) / <4 ms (запис) (99.9%)

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/ru/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Ви можете перевірити на сайті виробника, чи є пам'ять, яку Ви купили справжньої пам'яттю Kingston чи ні:

Зареєструвати\перевірити модуль пам'яті

Зареєструвати\перевірити Flash продукцію

SAFEXS USB з шифруванням

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018