Telegram Viber

Оплата

Безготівковий розрахунок

Оплатити продукцію замовлену в нашому Інтернет-магазині можна за безготівковим розрахунком як юридичним особам, так і фізичним. При оформленні замовлення автоматично формується рахунок-фактура на оплату з реквізитами Інтернет-магазину. Ви зможете роздрукувати цей рахунок-фактуру з параметрами Вашого замовлення для оплати.

  • Приватні особи можуть сплатити рахунок в будь-якому зручному комерційному банку.
  • Юридичні особи можуть сплатити рахунок через будь-який комерційний банк, у якому юридична особа має розрахунковий рахунок.

При замовленні фізичного товару всі необхідні для звітності фінансові документи будуть доставлені разом з товаром. При електронному постачанні замовленого товару, через електронну пошту (реєстраційні ключі на програмне забезпечення), необхідні для звітності фінансові документи надсилаються через УДППЗ "Укрпошта" листом на фактичну адресу, вказану при оформленні замовлення.

Оплата готівкою

Оплатити готівкою можна у нас в офісі або при отриманні товару від нашого кур'єра або на Новій Пошті. Після отримання грошей формується електронний фіскальний чек і надсилається на e-mail, який був вказан при оформленні замовлення.

Оплата платіжною картою

Кошти перераховуються процесинговим центром автоматично на наш розрахунковий рахунок за вирахуванням комісії банку. Комісія не збільшує суму замовлення, тобто при оплаті платіжною карткою у Вас не буде додаткових витрат за переказ грошових коштів.

Технологія проведення платежів за товари і послуги в мережі Інтернет базується на поточних специфікаціях провідних платіжних систем, таких як Visa (специфікація Visa 3-D Secure, маркетингова назва - Verified by Visa) та MasterCard (специфікація SPA/UCAF, маркетингова назва - MasterCardSecureCode).

Послугами електронних платежів може скористатися будь-який власник платіжної карти незалежно від місцезнаходження банку та валюти картки. При цьому слід підкреслити, що дані про картку стають відомими лише процесинговому центру і банку-еквайреру і недоступні ні для Інтернет-магазину, в якому сплачується покупка, ні, тим більше, для третіх осіб, оскільки всі дані передаються по захищених каналах.

Придбання товарів та послуг в торгових підприємствах, що беруть участь у програмах MasterCard SecureCode і Verified by VISA, стало тепер таким же безпечним, як і в звичайних магазинах.

Ці нові програми електронної комерції, які продвигаються платіжними системами MasterCard та VISA, роблять платежі в мережі Інтернет суттєво більш безпечними. Відбувається це завдяки тому, що покупець ідентифікує себе за допомогою персонального пароля, що грає ту ж роль, що і підпис на чеку звичайного торгового терміналу.

Таким чином, створюється ефективна перешкода зловживань із застосуванням платіжних карток у мережі Інтернет та ризик шахрайства істотно зменшується.

 

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024