Telegram Viber

Про компанію .GENESIS

.GENESISСферою діяльності ТОВ «.ГЕНЕЗИС» (ЄДРПОУ 35363269) є продаж ліцензійного програмного забезпечення, інтернет-сервісів, модулів пам'яті та флеш-карток. Нашими клієнтами є комерційні організації, державні установи, учбові заклади і приватні користувачі. Маючи грамотних фахівців, наша мета - надати якісні послуги з консультації і продажу ліцензійного програмного забезпечення, а також післяпродажного обслуговування. Кваліфіковані співробітники компанії «.GENESIS» допоможуть Вам підібрати необхідне програмне забезпечення, згідно вашим потребам, розрахують найбільш вигідний для Вас варіант придбання.

У нас досить широкий асортимент програмного забезпечення - від електронних словників до операційних систем і складних корпоративних продуктів. Окрім цього, ми здійснюємо постачання ексклюзивного програмного забезпечення під замовлення. Укладені партнерські угоди з виробниками програм забезпечують доставку продукції в найкоротші терміни по вигідних цінах, при цьому автентичність продукції гарантована.

В області постачань продукції пам'яті (модулів пам'яті, флеш-карток, кард-рідерів) «.GENESIS» пропонує продукцію всесвітньо відомих виробників: Kіngston Technology, Transcend Іnformatіon Іnc., GOODRAM.

Ми здійснюємо постачання, в тому числі, рідкісних модулів пам'яті для серверів, принтерів, плоттерів, факсів і мережевих пристроїв в найкоротші терміни. Пропонуємо флеш-картки з нанесенням Вашого логотипу безпосередньо виробником карток в заводських умовах, що гарантує якісний дизайн, високий рівень технічного виконання, збереження заводської гарантії на пристрій.

В інтернет-магазині «.GENESIS» можна придбати продукцію компаній:

 
ABBYY
ADATA
Adobe
Alt-N
Application Security
Autodesk
AVAST Software
Corel
Cyberlink
ESET
Ghisler
GOODRAM
GRAPHISOFT
Kingston
Microsoft
Nero
Nova Development
Novell
Oracle
Panda Security
Parallels
ProLing
RARLAB
Red Hat
RitLabs
Roxio
SAFEXS
Sun Microsystems
Symantec
Transcend
Trend Micro
Trident Software
Ulead
Workshare
Zillya!
ZWSoft

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024