Telegram Viber

avast! Pro Antivirus для 5 ПК на 1 рік

avast! Pro Antivirus для 5 ПК на 1 рік
Код товару: aPro-1C
1236,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість

avast! Pro Antivirus - комплексний захист від вірусів і шпигунського ПЗ. Для підвищення рівня захисту avast! Pro Antivirus використовує технологію повної віртуалізації. Будь-який додаток можна запустити у віртуальному середовищі «пісочниці», щоб не дати зломщикам проникнути у ваш ПК. Більше того, для здійснення найбільш конфіденційних операцій avast! SafeZone ™ надає ізольовану «фортеця» на робочому столі.

Порівняння продуктів AVAST Software

Сканер, що працює при ініціалізації системи
Сканує комп'ютер на зараження ще до того, як ОС зможе активувати будь-які знаходяться в ній віруси (тепер підтримується в Windows 7 і Windows Vista).

avast! SafeZone™
Відкриває новий (порожній) робочий стіл так, що інші програми «не бачать» відбувається - чудове рішення для здійснення банківських операцій або безпечних замовлення та придбання товарів. Після закриття не залишає «слідів».

AutoSandbox
Пропонує користувачам запускати підозрілі програми у віртуальному середовищі «пісочниці».

avast! Sandbox
Забезпечує додатковий рівень захисту для роботи вашого ПК і його додатків у віртуальному середовищі, в якій ніякі атаки не залишаються непоміченими (замість реального ПК).

Інтелектуальний сканер
Скорочує кількість необхідних перевірок файлів на 80% за допомогою «білого» списку безпечних додатків. Файли, визначені як безпечні, повторно не скануються, якщо тільки вони не змінилися.

Режим «без повідомлень / ігровий»
Автоматично виявляє повноекранні програми і відключає «спливаючі» вікна та інші примітки без ризику для безпеки.

«Зелений» комп'ютер
Споживає мінімум ресурсів комп'ютера завдяки ефективної та дієвої технології.

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення Cross-grade і так далі), кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам типа ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія на 1 рік:

Базова ліцензія на 2 роки:

Базова ліцензія на 3 роки:

Поновлення ліцензії на 1 рік:

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2023