Telegram Viber

Transcend 32GB USB 3.1 JetFlash Vault 100 - TS32GJFV100

Transcend 32GB USB 3.1 JetFlash Vault 100 - TS32GJFV100
Код товару: TS32GJFV100
Знято з виробництва

Transcend JetFlash Vault 100 - это флэш-накопитель USB, который поддерживает функцию 256-битового аппаратного шифрования по алгоритму AES в режиме XTS. Оснащенный интерфейсом USB 3.1 Gen 1, накопитель JetFlash Vault 100 позволяет с максимальной скоростью переписывать конфиденциальные файлы и папки.

XTS - це новий режим блокового шифрування стандарту Advanced Encryption Standard (AES), що перевершує по своїй стійкості режими CBC і ECB. Щоб надійніше і менш передбачувано зашифрувати текст, в режимі XTS використовуються два незалежних ключа. Крім того, кожен блок шифрується індивідуально, що означає відсутність впливу на інші блоки в разі пошкодження даних в одному з них.

JetFlash Vault 100 XTS

У той час, як основним завданням, яке вирішує 256-бітний алгоритм шифрування AES, є шифрування даних, флеш-накопичувач Transcend JetFlash Vault 100, який підтримує стандарт RSA-2048, запобігає загрозу атак, заснованих на використанні прошивки. При кожному включенні живлення JetFlash Vault 100 виконує самостійну діагностику, перевіряючи цілісність прошивки.

JetFlash Vault 100 FIPS

Накопичувачі JetFlash Vault 100 отримали сертифікат Federal Information Processing Standards (FIPS) (сертифікат № 4142), який був виданий інститутом National Institute of Standards (NIST). У процесі сертифікації FIPS 197 вивчаються функції апаратного шифрування, які не вимагають установки драйвера або іншого програмного забезпечення на ПК для захисту конфіденційної інформації від несанкціонованого доступу.

Використання шифрування не завжди означає складність процесу настройки. При першому підключенні JetFlash Vault 100 вам буде запропоновано встановити надійний пароль і підказку, щоб забезпечити захист ваших особистих або конфіденційних даних. Для підвищення рівня безпеки вам дається можливість виконання 10 неуспішних спроб розблокування JetFlash Vault 100. Якщо вам не вдасться ввести правильний пароль за 10 спроб, вам буде запропоновано виконати форматування накопичувача.

JetFlash Vault 100 IPX8

Міцний силіконовий корпус JetFlash Vault 100 має прогумовану поверхню і захищає пристрій від ударів, а також відповідає вимогам стандарту IPX8, забезпечуючи водонепроникність накопичувача при зануренні у воду на глибину до 1м

TAATranscend JetFlash Vault 100 виготовляються на Тайвані і відповідають нормам закону Trade Agreements Act (TAA), що робить ці пристрої придатними для застосування державними структурами США та інших країн.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024