uaru
У зв'язку з нестабільністю курсу валют, актуальні ціни уточнюйте у відділі продажів
|Корзина |Знижки |Оплата |Доставка |INFO-ROOM |Про нас |Контакти |
+38 044 496-23-63  sales@genesisua.com

Microsoft SQL Server Standard Core 2Lic OLP

Microsoft SQL Server Standard Core 2Lic OLP
Код товару: 7NQ-00806
98054,82 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Мова інтерфейсу: Російська
Англійська

SQL Server 2012 - повністю готова до використання в хмарі інформаційна платформа, що надає впевненість у надійності критично важливих для бізнесу систем при роботі з даними і характеризується підвищеною доступністю, високою продуктивністю і поліпшеними функціональними можливостями в частині безпеки для критично важливих робочих навантажень; передовий аналіз з керованим самостійним вивченням даних та чудовими можливостями інтерактивної візуалізації даних; хмарні технології у відповідності з потребами клієнтів, які дозволяють створювати і розширювати рішення як при локальних розгортання, так і в хмарі.

З виходом SQL 2012 скоротилося число редакцій продукту. Для придбання тепер доступні три редакції: Standard, Business Intelligence та Enterprise (перераховані за принципом розширення функціональності). Кожна наступна редакція включає в себе всі можливості попередньої.

SQL Server Standard Edition - базові можливості по управлінню даними і бізнес-аналітиці з некритичними для бізнесу навантаженнями і з мінімальними витратами. SQL Server Standard 2012 пропонується в двох варіантах ліцензування:

  • Ліцензія «на ядро», розраховується за кількістю ядер в сервері (одна ліцензія на два ядра). Щоб правильно ліцензувати свій фізичний сервер, необхідно отримати ліцензії на всі ядра цього сервера, при цьому мінімально можливе для кожного фізичного процесора сервера повинні бути придбані ліцензії мінімум на 4 ядра. За ціною одна ліцензія «на ядро» дорівнює 1/4 вартості колишньої процесорної ліцензії.
  • Ліцензія «на сервер» плюс ліцензії клієнтського доступу Device CAL (ліцензування по пристроям) або User CAL (ліцензування по користувачам)

Програма Open License (OLP) призначена для тих, кому необхідно придбати декілька копій (ліцензій) одного або декількох програмних продуктів Microsoft. Перша закупівля має бути мінімум на 5 ліцензій. При цьому Ви отримуєте значну знижку в порівнянні з вартістю придбання тих же продуктів у вигляді коробки. Протягом двох років після розміщення першого замовлення Ви зможете користуватися отриманою корпоративною знижкою при розміщенні наступних скільки завгодно дрібних замовлень.


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Память Kingston для Apple

Укр.Рус. Eng. Головна Оплата Доставка Знижки INFO-ROOM Про нас Контакти    © 2007-2016