Telegram Viber

Kingston 256GB SSDNow KC400 SATA 3 2.5 (7mm) Upgrade Bundle Kit - SKC400S3B7A/256G

Kingston 256GB SSDNow KC400 SATA 3 2.5 (7mm) Upgrade Bundle Kit - SKC400S3B7A/256G
Код товару: SKC400S3B7A/256G
Знято з виробництва

Kingston 256GB SSDNow KC400 SATA 3 2.5 (7mm) Upgrade Bundle Kit у 15 разів швидший за жорсткий диск HDD, щоб забезпечити повну виробничу здатність для збереження стиснутих та нестиснутих даних та підвищити швидкість роботи вибагливих програм. Він використовує 8-канальний контроллер Phison PS3110-S10 та чотириядерний процесор для прискорення повсякденних завдань та підвищення продуктивності. KC400 захищає дані від початку до кінця за допомогою технології SmartECC: дані відновлюються автоматично, якщо вони мають помилки або були записані не повністю внаслідок раптового вимкнення живлення. Вдосконаленя у технологіях контроллерів та чіпи NAND надають пристрою неперевершену надійність. До комплекту входить набір супроводжуючих запчастин Upgrade Bundle Kit, що допоможе легко та зручно встановити пристрій. Зверніть увагу також на безкоштовну програму Kingston SSD Manager, що доступна для завантаження на сайті Kingston. KC400 підтриманий п'ятирічною гарантією та технічною підтримкою.

Можливості та переваги:

• Інтерфейс SATA Rev. 3.0 (6Gb/s), зворотня сумісність з SATA Rev. 2.0
• У 15 разів швидший за HDD
• Надійність бізнес-класу та вдосконалений захист даних
• Комплект містить набір супроводжуючих запчастин
• П'ятирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024