Kingston 240GB SSDNow KC380 micro SATA 3 1.8" - SKC380S3/240G

Kingston 240GB SSDNow KC380 micro SATA 3 1.8" - SKC380S3/240G
Код товару: SKC380S3/240G
Знято з виробництва

Kingston 240GB SSDNow KC380 micro SATA 3 1.8" — твердотільний накопичувач з компактним формфактором корпусу, що добре вміщується у ноутбуки, нетбуки, планшети та інші портативні пристрої з невеликими розмірами корпусу. Легші за звичайний жорсткий диск, вони надають користувачу переваги міцності, надійності та виробничості, остаточно замінюючи жорсткі диски у системах з формфактором 1.8". KC380 витрачає менше енергії за звичайний HDD, він захищає цілісність даних завдяки вдосконаленим технологіям SandForce® та DuraClass™. Він підтриманий трирічною гарантією,безкоштовною технічною підтримкою та легендарною надійністю Kingston®

Можливості та переваги:

• Інтерфейс SATA Rev. 3.0 (6Gb/s), зворотня сумісність з SATA Rev. 2.0
• Формфактор 1.8"
• Швидкість — драматична виробничість для апгрейду системи
• Витривалість — захист цілісності даних завдяки технології DuraClass™
• Міцність — твердотільні накопичувачі міцніші за HDD
• Оптимізація циклів запису подовжує термін життя пристрою
• Підтримка S.M.A.R.T.
• Трирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/ru/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Ви можете перевірити на сайті виробника, чи є пам'ять, яку Ви купили справжньої пам'яттю Kingston чи ні:

Зареєструвати\перевірити модуль пам'яті

Зареєструвати\перевірити Flash продукцію

Transcend JetFlash Vault 100

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018