Telegram Viber

Kingston 120GB HyperX FURY SSD SATA 3 2.5 (7mm) w/Adapter - SHFS37A/120G

Kingston 120GB HyperX FURY SSD SATA 3 2.5 (7mm) w/Adapter - SHFS37A/120G
Код товару: SHFS37A/120G
Знято з виробництва

Kingston 120GB HyperX FURY SSD SATA 3 2.5 (7mm) w/Adapter надає високу виробничість за низької ціни, щоб прискорити ігри і час завантаження комп'ютера, додатків та файлів. Завнтаження рівнів у іграх відбувається швидше, кількість кадрів у секунду більша завдяки контроллеру SandForce® SF-2281 з підтримкою SATA Rev 3.0 (6Gb/s) та швидкістю читання/запису понад 500MB/s. Сумісний з більшістю ноутбуків та настільних комп'ютерів, HyperX FURY оснащений синхронними чіпами NAND BOM, що робить цей SSD ідеальним для системних інтеграторів, досвідчених геймерів та ентузіастів. HyperX FURY має тонкий, компактний формфактор 2.5" товщиною 7 мм, що робить його придатним для використання у ноутбуках та інших портативних пристроях. Це мінімальна інвестиція у високоякісні компоненти, що максимізує показники існуючої системи замість придбання нової. HyperX FURY SSD міцніший та тихіший за звичайний HDD, що робить його ідеальною заміною. Він захищений від ударів та вібрації, тому що не містить рухомих частин, що легко ламаються. Це забезпечує міцність ноутбуків та інших портативних пристроїв.

Можливості та переваги:

• Інтерфейс SATA Rev 3.0 (6Gb/s), зворотня сумісність з SATA Rev 2.0
• Оснащений контроллером SandForce® SF-2281
• Міцність порівняно з HDD через відсутність рухомих частин
• SSD початкового рівня з брендовою якістю HyperX®
• Висока виробничість завдяки синхронним чіпам NAND
• Висока швидкість читання/запису понад 500 MB/s
• Компактний формфактор 2.5" товщиною 7 мм для використанні у ноутбуках
• Трирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

StarOffice

Eng.    © 2007-2023