Telegram Viber

Kingston 128GB SDXC (Class 10) - SDX10V/128GB

Kingston 128GB SDXC (Class 10) - SDX10V/128GB
Код товару: SDX10V/128GB
Знято з виробництва

Карти пам'яті Secure Digital Extended Capacity (SDXC) компанії Kingston ідеально підходять для запису, зберігання та переносу відеозаписів у форматі HD, високоякісних фотографій, а також інших файлів великого об'єму. Карти повністю відповідають новітнім специфікаціям SD Association, а також класам високопродуктивних карт пам'яті SD, призначених для високоякісних цифрових відеокамер і фотоапаратів, а також інших персональних електронних пристроїв.

Карти пам'яті Kingston SDXC відповідають класу продуктивності 10, який забезпечує підтримку швидкості передачі даних не менш 10МБ/с для досягнення оптимальної продуктивності при роботі з пристроями читання SDXC.

Для забезпечення додаткової міцності і надійності карти пам'яті Kingston SDXC створені на основі енергонезалежних компонентів пам'яті і не містять рухомих частин, які можуть бути схильні до зносу або поломки. Всі карти проходять повну перевірку і мають LifeTime гарантію.

Доступні об'єми: 64GB, 128GB.

Основні характеристики:

  • Відповідність - вимогам специфікації SD Card Association
  • Захист - вбудований перемикач захисту від запису запобігає випадкове видалення даних
  • Сумісність - з хост-пристроями SDXC, не сумісні зі стандартними пристроями SD і SDHC
  • Файлова система - ExFAT
  • Простота використання - настройка конфігурації не потрібно
  • Габарити, мм - 24 x 32 x 2.1
  • Температура зберігання: від -40 C до 85 C
  • Робоча температура: від -25 C до 85 C
  • Напруга: 3,3 В
  • Гарантія: LifeTime

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Також рекомендуємо наступні товари:

Transcend SD Reader ExpressCard - TS-RDF1 Transcend SD Reader ExpressCard - TS-RDF1
Знято з виробництва

З даним товаром також купують:

Transcend SD Reader ExpressCard - TS-RDF1 Transcend SD Reader ExpressCard - TS-RDF1
Знято з виробництва
Transcend 1GB USB Flash Module (Vertical) - TS1GUFM-V Transcend 1GB USB Flash Module (Vertical) - TS1GUFM-V
Знято з виробництва
Transcend 16GB USB JetFlash 200, 256-bit AES Hardware-Based Encryption - TS16GJF200 Transcend 16GB USB JetFlash 200, 256-bit AES Hardware-Based Encryption - TS16GJF200
Знято з виробництва

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024