Telegram Viber

Kingston 64GB microSDXC (Class 10) - SDCX10/64GB

Kingston 64GB microSDXC (Class 10) - SDCX10/64GB
Код товару: SDCX10/64GB
Знято з виробництва

Карти пам'яті Kingston microSDXC надають більше простору для зберігання музики, відео, фотографій та ігор - всього того, що необхідно вам в сучасному мобільному світі.

Якщо ви нещодавно придбали новітній телефон, планшетний комп'ютер або фотоапарат, оснащений розширеними функціями, то, напевно, ви захочете скористатися всіма функціональними можливостями цих пристроїв. І це правильно. Життя коротке, і ми хочемо жити з максимальним прискоренням. Ось чому Kingston пропонує карту пам'яті microSDXC класу швидкодії 10, яка підтримує найвищі швидкості передачі даних, доступні для карт microSDXC. Тепер ви можете легко і швидко передавати фотографії, ігри, відеозаписи, ігри, музичні колекції та інші файли на інші пристрої, ПК або через Інтернет.

Стандарт SDXC (eXtended Capacity) дозволяє виробляти карти об'ємом від 64 Гб до 2 Тб. Карти пам'яті microSDXC ідентичні за розмірами стандартним картам пам'яті microSD і microSDHC, відповідають технічним характеристикам карт SD і розпізнаються тільки пристроями, підтримуваними microSDXC. Їх можна використовувати як повнорозмірних карт SDXC за допомогою вхідного в комплект адаптера.

Де б ви не опинилися в мобільному світі, ви можете покластися на карти пам'яті microSDXC компанії Kingston. Всі карти проходять 100-відсоткове тестування та мають гарантію LifeTime.

Доступні об'єми:

  • з адаптером (перехідником на SD): 64GB
  • без адаптера (перехідника на SD): 64GB

Якщо потрібні карти пам'яті меншим обсягом, то слід вибирати карти microSDHC:

  • з адаптером (перехідником на SD): 8GB, 16GB, 32GB
  • без адаптера (перехідника на SD):  8GB, 16GB, 32GB

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024