Telegram Viber

Kingston 32GB microSDHC Class 10 UHS-I Card with SD Adapter - SDCA10/32GB

Kingston 32GB microSDHC Class 10 UHS-I Card with SD Adapter - SDCA10/32GB
Код товару: SDCA10/32GB
Знято з виробництва

microSDHC Class 10 UHS-I Card with SD Adapter - SDCA10/32GB

Картка пам'яті SDCA10 формату microSDHC, що належить до класу 10, підтримує швидкість UHS-I (читання 90MB/s, запис 45MB/s), що дозволяє читати у 9 разів швидше та записувати у 4.5 разів швидше за стандартну microSDHC/SDXC картку класу 10. Технологія UHS-I U1 дозволяє користувачу записувати full HD відео, 3D відео і транслювати наживо без будь-яких затримок та безперервно робити знімки на телефон. Висока стійка швидкість запису підвищує цілісність відео, зменшуючи затримки та зберігає час користувача, прискорюючи перенесення файлів, особливо у поєднанні з USB 3.0 зчитувачами Kingston. Ця витривала картка водозахисна, протиударна та захищена від впливу температур і рентгенівського випромінювання. Фотографи можуть почуватися впевнено, використовуючи картку під час руху та у складних умовах. Користувачі смартфонів, планшетів та невеликих камер відчують переваги підвищеної швидкості передавання файлів картки SDCA10 UHS-I класу 10, котрі сумісні з пристроями microSDHC/SDXC, але не сумісні зі стандартними microSD зчитувачами та пристроями.

Переваги:

Маленький, зручний формфактор
Неймовірна швидкість UHS-I для запису HD відео без затримок
Витривалість: протиударність, водонепроникність, захист від температур та рентген-випромінювання.
Адаптер SD входить до комплекту

Технічні характеристики:

Ємкість: 32ГБ
Інтерфейс: microSDHC
Швидкість: 90МБ/с (читання), 45МБ/с (запис)
Сумісність: Сумісна з microSDHC/SDXC, але не сумісні зі стандартними microSD зчитувачами та пристроями.
Розмір картки: 11mm x 15mm x 1mm
Розмір адаптеру: 24mm x 32mm x 2.1mm
Робоча температура: від – 25°C до 85°C
Температура зберігання: від – 40°C до 85°C
Вольтаж: 3.3 V

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2023