Telegram Viber

Kingston 128GB microSDXC Class 10 UHS-I Card - SDC10G2/128GBSP

Kingston 128GB microSDXC Class 10 UHS-I Card - SDC10G2/128GBSP
Код товару: SDC10G2/128GBSP
Знято з виробництва

microSDXC Class 10 UHS-I Card - SDC10G2/128GBSP

Картка пам'яті microSDXC, що належить до класу 10, підтримує швидкість UHS-I (читання 45MB/s, запис 10MB/s), що робить її ідеальним вибором для фотографів, які знімають дітей та домашніх улюбленців, що постійно рухаються. Вона також чудово підходить для зйомки HD-відео у кінематогрофічній якості 1080р, тому що зменшує час затримки між кадрами, порівняно зі старими картками класу 4. Найменша з можливих SD-карток, вона є стандартом для розширення простору на багатьох планшетах, смартфонах та екшн-камерах. Розроблена для важких умов експлуатації, ця витривала картка протестована на водозахищеність, температурну захищеність, протиударність та захист від рентгенівського випромінювання.

Переваги:

Маленький, зручний формфактор
Швидкість пристрою класу 10 UHS-I (читання 45MB/s, запис 10MB/s)
Витривалість: протиударність, водонепроникність, захист від температур та рентген-випромінювання.

Технічні характеристики:

Ємкість: 128ГБ
Інтерфейс: microSDXC
Швидкість: 45МБ/с (читання), 10МБ/с (запис)
Розмір: 11mm x 15mm x 1mm
Робоча температура: від – 25°C до 85°C
Температура зберігання: від – 40°C до 85°C
Вольтаж: 3.3 V

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2023