Office 365 Personal Online

Office 365 Personal Online
Код товару: 6SR-00126; 6SR-00140
1039,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Office 365 Преміум для малого бізнесу (Small Business Premium) рекомендуєтся для компаній з числом співробітників не більше 25, немає розвиненої мережевої інфраструктури і не потрібна інтеграція з Active Directory і інші додаткові функції. Якщо у вас борльше 10 користувачів, і вам необхідні базові засоби для спілкування та спільної роботи з інтеграцією Active Directory, то вам підійде Office 365 Для середнього бізнесу.

Поставляється у вигляді коробки (FPP), в якій ключ продукту для активації на сайті ліцензії на одного користувача терміном дії 1 рік. Ключ можна активувати протягом 5 років. Розкриту коробку повернути неможливо. Ліцензія Office 365 Small Business Premium дає можливість 1 користувачу використовувати Office на 5 ПК або 5 комп'ютерах Mac, а також на мобільних пристроях під управлінням ОС Windows Phone 7.5 або пізнішої версії.

Продовжувати підписку потрібно щорічно. Користувачі отримують нагадування від Microsoft про необхідність продовження підписки за 60, 30, 7 і 1 день до закінчення терміну дії. Якщо не встигнете продовжити передплату до її закінчення, підписка перейде в Grace period на 30 днів (повнофункціональна версія), потім на наступні 90 днів підписка перейде в режим обмеженої функціональності. Після цього дані клієнта будуть видалені, якщо підписка так і не продовжена. Office клієнт перейде в режим перегляду: створювати нові документи і редагувати існуючі (так само як і відправляти листи) буде неможливо.

Office 365 — це набір традиційних додатків Office плюс сервіси корпоративного рівня, розташовані в хмарі, які нададуть послуги електронної пошти, спільно використовуваних календарів, спільної роботи з документами, обміну миттєвими повідомленнями і відео-конференцій. З новітнім випуском Office вам відкриваються такі можливості:

  1. У вас є всі програми Office, які ви встановили і використовуєте на своїх комп'ютерах. Але тепер ви можете встановити їх швидко, виконуючи потокову передачу з Office 365. Додатки готові до роботи через кілька секунд після натискання «встановити», Office залишається на комп'ютері і після установки може працювати в автономному режимі. Це технологія «натисни і працюй» для легкого розгортання Office на ваших основних комп'ютерах (до п'яти на кожного користувача).
  2. Коли у вас немає доступу до ваших пристроїв, підключіться до свого профілю Office через браузер і використовуйте «Office за запитом» для отримання повних можливостей Office з перегляду та редагуванню на будь-якому ПК з Windows 7 або Windows 8. Після виходу з системи на пристрої не залишиться ніяких слідів. Для використання технології «Office за запитом» потрібен інтернет.
  3. Якщо вам потрібно тільки зробити невелику правку, ви можете виконати вхід в Office і просто використовувати веб-версії Word, Excel, PowerPoint і OneNote для перегляду, невеликих правок і обміну файлами. Ця служба називається Office Web Apps і недоступна в автономному режимі.

Microsoft Office 365 це нова версія Office, а також електронна пошта бізнес-класу, спільні календарі, миттєві текстові повідомлення, відео конференції та обмін файлами. Виконуйте свою роботу швидше і ефективніше коли і де вам зручно, використовуючи вже знайомі програми Microsoft Office на своїх улюблених пристроях (ПК, смартфон, планшет). З Office 365 при передбачуваною вартості ви отримуєте гнучкість і захищеність без додаткових вкладень в інфраструктуру.


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Industrial Flash

Укр.Рус. Eng. Головна Оплата Доставка Знижки INFO-ROOM Про нас Контакти    © 2007-2018