Telegram Viber

Гарнiтура Kingston HyperX Cloud Core Pro Gaming Headset Black - KHX-HSCC-BK

Гарнiтура Kingston HyperX Cloud Core Pro Gaming Headset Black - KHX-HSCC-BK
Код товару: KHX-HSCC-BK
Знято з виробництва

Якщо Ви не впевнені, що даний модуль пам'яті буде сумісний з Вашим пристроєм, то скористайтеся допомогою наших фахівців. Далі >>

Тип: дротові
Підвід кабелю: односторонній
Довжина кабелю/радіус дії: 3 м
Призначення: гарнітури для ПК, геймерські
Конструкція: накладні
Тип кріплення: оголів'я
Номінальний опір: 60 Ом
Частотний діапазон: 15 – 25 000 Гц
Чутливість: 98 дБ
Вага: 350 г
Колір: чорний

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

StarOffice

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2022