Telegram Viber

Kingston HyperX Cooling Fan Accessory Blue - KHX-FAN

Kingston HyperX Cooling Fan Accessory Blue - KHX-FAN
Код товару: KHX-FAN
Знято з виробництва

Якщо Ви не впевнені, що даний модуль пам'яті буде сумісний з Вашим пристроєм, то скористайтеся допомогою наших фахівців. Далі >>

HyperX Cooling Fan – система обдування пам'яті, спеціально розроблена для геймерів і ентузіастів. Два 60-міліметрових вентилятора створюють потік повітря, що відводить тепло від модулів пам'яті, дозволяючи їй забезпечувати пікову продуктивність тривалий час. Корпус системи обдування виконаний з знайомого по теплорозподільника HyperX анодованого алюмінію блакитного або чорного кольору, при роботі лопасті вентиляторів підсвічуються синіми світлодіодами.

Система обдува HyperX Fan поставляється і як окреме рішення, і в складі обладнаних радіаторами двох-і трьохканальних комплектів пам'яті Kingston HyperX T1 для систем на процесорах Intel Core i7 і i5. Вона забезпечена річною гарантією, цілодобовою технічною підтримкою і легендарної надійністю від Kingston.

Тримайте пам'ять в прохолоді - замовляйте HyperX Fan прямо зараз!

Специфікації

  • Низький рівень шуму - не вище 28дБА.
  • Номінальна напруга живлення - 12В. Робочий діапазон - від 8 до 13.5 В.
  • Швидкість обертання - 3000 об/хв.
  • Гарантійний термін - 1 рік.
  • Документація в PDF (англійською).

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

З даним товаром також купують:

Transcend USB3.0 & SATA3 Combo Card - TS-PDC3 Transcend USB3.0 & SATA3 Combo Card - TS-PDC3
Знято з виробництва
Kingston HyperX 8GB 2666MHz DDR4 CL13 DIMM XMP Savage Black - HX426C13SB/8 Kingston HyperX 8GB 2666MHz DDR4 CL13 DIMM XMP Savage Black - HX426C13SB/8
Знято з виробництва

StarOffice

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2022