Telegram Viber

JBoss Operation Network 1 Year

JBoss Operation Network 1 Year
Код товару: MCT1169
159120,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Готівкою
• Електронне постачання по e-mail

The JBoss Operations Network (JBoss ON) є одним з ключових додаткових компонентів JBoss Subscription для JBoss Enterprise Platforms. JBoss ON є платформою для управління інвентаризацією, адміністрування, моніторингу і оновлення JBoss Enterprise Middleware застосувань. Кожен модуль доступний через окрему вкладку усередині консолі управління підприємством. JBoss ON є агентом на основі платформи, яка розгорнута на місцях

Модулі JBoss ON:

Інвентаризація - Дозволяє каталогізувати ІТ-актіви, що охоплюють платформи (Linux, HP / UX, Solaris, Windows, AIX), сервери (Apache Web Server, Apache Tomcat, JBoss AS), а також служби (EJB, Driven Beans, джерела даних). Активи можуть бути додані вручну або автоматично, надаючи розширене спостереження найбільш критичних бізнес-додатків, включаючи їх версії і залежності.

Адміністрування - Забезпечує виконання ключових функцій управління, в одному місці таких, як запускати, зупиняти і знов запускати. Адміністративні функції можуть бути застосовані як до одного застосування, так і через кластер підприємства. Операції так само можуть бути перенесені на пізніший термін, за запитом, або на основі повторного виклику. Цей модуль дозволяє також повертатися до попередньої версії у разі потреби.

Моніторинг - (опциональний модуль) надає широкі можливості контролю за JEMS платформою разом з підтримкою компонентів, таких як операційні системи (Windows, Linux і UNIX) Apache Tomcat, Apache Web Server, а також власні JEMS-застосування. Модуль контролю постійно створює і оновлює модель поведінки кожного отриманого виміру. Це дозволяє визначити сигнали, що мають відношення до фактичної поведінки вашої інфраструктури. Вихідні дані використовуються також для виявлення проблем. Це дозволяє оперативно виявляти ресурси усередині вашої інфраструктури, які вимагають уваги, а також отримати інформацію про те, що відбувалося під час збою.

Оновлення програмного забезпечення - Оскільки оновлення і модернізації, завжди  були важким завданням для  підприємства JBoss створює виправлення і розподіли програмного забезпечення системи управління, яка буде доступна через  JBoss ON. У багатьох відношеннях цей модуль буде схожий на Windows Update Service для платформи JBoss Enterprise Platforms.

Для отримання додаткової інформації відвідаєте сайт товара.

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2024