Telegram Viber

Kingston 64GB USB 3.0 Ironkey S1000 Enterprise model - IKS1000E/64GB

Kingston 64GB USB 3.0 Ironkey S1000 Enterprise model - IKS1000E/64GB
Код товару: IKS1000E/64GB
25617,00 грн
включно 20 % ПДВ
Кількість
Поставка в Україну під замовлення. Строк постачання 4-6 тижнів

Оплата Доставка
• По рахунку
• Платіжною картою
• Кур'єром по Києву (безкоштовно)
• Нова Пошта (за тарифами перевізника)
• Самовивіз

IronKey™ S1000 - IKS1000E/64GB Вдосконалена модель

Kingston’s IronKey™ S1000 відповідає найсуворішим вимогам стандартів безпеки, що робить з нього остаточно захищений накопичувач. Збереження 100 відсотків конфіденційних даних з 256-бітним AES апаратним шифруванням у режимі XTS та стандартом FIPS 140-2 Level 3 з вбудованим крипточіпом для захисту паролем. Накопичувач розпізнає фізичну підробку та надає автоматичний захист після від'єднання пристрою. Задля Вашого спокою, накопичувач використовує цифрове програмне забезпечення, що робить його імунним до BadUSB-атак. Накопичувач автоматично переформатується або самознищується (на Ваш вибір) після 10 невдалих спроб введення паролю. Для того, щоб відповідати військовим вимогам міцності, корпус накопичувача зроблений з анодованого алюмінію та залитий всередині епоксидною смолою. Протиударність, пило- та водо- захист згідно стандарту MIL-STD-810F. Доступний у базовій та вдосконаленій комплектації.

На додаток до всіх функцій базової моделі, вдосконалена версія надає також можливість центрального адміністрування доступу до накопичувача і використання тисяч накопичувачів IronKey з легким, інтуїтивним, захищеним онлайн-інтерфейсом. Використовуючи активовану ліцензію та DataLocker, накопичувач співпрацює з декількома хмарними чи локальними серверами для віддаленого підсилення паролю та політик доступу, надає можливість користувачам відновити втрачені паролі, та навіть дозволяє адміністраторам дистанційно блокувати втрачений пристрій.

Переваги:

Вдосконалений апаратний захист інформації
Центральне керування доступом до файлів
Захищеність — водонепроникність до 1 метру та міцний металевий корпус, стандарт MIL-STD-810F
Швидка передача даних
Легкий у використанні

Технічні характеристики:

Ємкість: 64ГБ
Інтерфейс: USB 3.0
Швидкість: USB 3.0: 400МБ/с (читання), 300МБ/с (запис); USB 2.0: 30МБ/с (читання), 30МБ/с (запис)
Розміри: 82.3mm x 21.1mm x 9.1mm
Робоча температура: від 0°C до 70°C
Температура зберігання: від – 40°C до 85°C
Сумісність: Зворотня сумісність з USB 2.0
Гарантія та технічна підтримка: П'ятирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка
Сумісність з: Windows® 10, Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1), Windows
                      Vista® (SP2), Mac OS версій 10.9.x — 10.12.x

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

StarOffice

Eng.    © 2007-2023