Kingston HyperX 64GB 2400MHz DDR4 CL15 SODIMM (Kit of 4) Impact - HX424S15IBK4/64

Kingston HyperX 64GB 2400MHz DDR4 CL15 SODIMM (Kit of 4) Impact - HX424S15IBK4/64
Код товару: HX424S15IBK4/64
17489,76 грн.
включно 20 % ПДВ
Кількість

Якщо Ви не впевнені, що даний модуль пам'яті буде сумісний з Вашим пристроєм, то скористайтеся допомогою наших фахівців. Далі >>

Тип пам'яті: DDR4 (260pin) SO-DIMM
Ємкість: 64GB (4 планки по 16GB)
Частота: 2400MHz
Таймінги (CAS Latency): CL15
Серія: HyperX Impact
Гарантія: Lifetime
Документація в PDF (англійською)

Пам'ять HyperX Impact може похвалитися найбільшою в світі частотою SO-DIMM, яка дозволить вам бути на крок попереду і підвищити рівень гри. Пам'ять автоматично розпізнає платформу, на якій встановлена, і автоматично розганяється до найвищої доступною частоти без необхідності настройки BIOS системи. Завдяки цьому ви досягнете максимальної продуктивності, підтримуваної ноутбуками і системами з компактним форм-фактором з процесорами AMD або з сучасними процесорними технологіями Intel, без найменших труднощів, навіть якщо ви новачок.

Нижче в конфігураторі зазначений список обладнання з яким сумісні дані модулі пам'яті (якщо у рамці нижче написано "We're sorry", то оновіть цю сторінку):

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/ru/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Ви можете перевірити на сайті виробника, чи є пам'ять, яку Ви купили справжньої пам'яттю Kingston чи ні:

Зареєструвати\перевірити модуль пам'яті

Зареєструвати\перевірити Flash продукцію

Апгрейдные модули оперативной памяти

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018