Kingston HyperX Cloud Revolver Gaming Headset (Black) - HX-HSCR-BK/EE

Kingston HyperX Cloud Revolver Gaming Headset (Black) - HX-HSCR-BK/EE
Код товару: HX-HSCR-BK/EE
Знято з виробництва

Якщо Ви не впевнені, що даний модуль пам'яті буде сумісний з Вашим пристроєм, то скористайтеся допомогою наших фахівців. Далі >>

Якщо ви всерйоз захоплюєтеся геймінгом, вам потрібна гарнітура, яка дасть вам максимальну перевагу над суперниками. Лінійка HyperX Cloud Revolver - це пристрої преміального рівня, які відповідають потребам найвимогливіших геймерів на ПК і консолях. Динаміки нового покоління поділяють низькі, середні і високі частоти для отримання високоякісного звуку з ідеально точним позиціонуванням. Сімейство Revolver включає моделі з стереозвуком і автоматично конфігурованим звуком Dolby 7.1 Surround - обидві моделі створюють звукові сцени студійного рівня і мають динаміки нового покоління, які чудово підходять для шутерів від першої особи і відкритих ігрових середовищ. Обидві гарнітури мають довговічні суцільносталеві рами і фірмову піну HyperX з пам'яттю форми, яка гарантує винятковий комфорт використання. Гарнітура Cloud Revolver - це те, що потрібно, якщо ви шукаєте максимальний комфорт використання, виняткову якість відтворення звуку і ідеальну роботу мікрофона.

Нижче в конфігураторі зазначений список обладнання з яким сумісні дані модулі пам'яті (якщо у рамці нижче написано "We're sorry", то оновіть цю сторінку):

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/ru/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Ви можете перевірити на сайті виробника, чи є пам'ять, яку Ви купили справжньої пам'яттю Kingston чи ні:

Зареєструвати\перевірити модуль пам'яті

Зареєструвати\перевірити Flash продукцію

StarOffice

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2019