Telegram Viber

Kingston MobileLite G4 Reader - FCR-MLG4

Kingston MobileLite G4 Reader - FCR-MLG4
Код товару: FCR-MLG4
Знято з виробництва

MobileLite G4 Reader – FCR-MLG4

Kingston’s MobileLite G4 це багатофункціональний зчитувач карток пам'яті з маленьким металевим формфактором, що на 20 відсотків менший за пристрої попередніх поколінь, ідеальний для особистого та професійного використання. Цей універсальний пристрій зчитує SD, SDHC, SDXC, UHS-II та microSD/ SDHC/SDXC, UHS-I, та забезпечує максимальну швидкість для карток останніх поколінь. MobileLite G4 сумісний з USB 3.0 специфікаціями та забезпечує потужність, зберігаючи час при перенесенні цифрових файлів, фотографій, аудіофайлів та інших. Він зворотньо сумісний з USB 2.0 портом, щоб дозволити користувачам поступово мігрувати на стандарт USB 3.0, використовуючи для цього один зчитувач. MobileLite G4 підтриманий дворічною гарантією, безкоштовною технічною підтримкою та легендарною надійністю Kingston®

Переваги:

Багатофункціональний зчитувач, ідеальний вибір для особистого професійного використання
Стильний, гладкий металевий формфактор
Підтримує формати SD, SDHC, SDXC, UHS-II та microSD/ SDHC/SDXC, UHS-I
Потужність USB 3.0
Зворотня сумісність з USB 2.0
Дворічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка

Технічні характеристики:

Інтерфейс: USB 3.0
Розміри: 52mm x 33mm x 9mm
Робоча температура: від 0°C до 60°C
Температура зберігання: від – 20°C до 70°C
Гарантія та технічна підтримка: Дворічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка
Сумісність з: Windows® 10, Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1),
                      Windows Vista® (SP2), Mac OS версій 10.9.x та вище, Linux версий 2.6.x та вище

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2023