Kingston MobileLite Duo 3C Reader - FCR-ML3C

Kingston MobileLite Duo 3C Reader - FCR-ML3C
Код товару: FCR-ML3C
335,04 грн.
включно 20 % ПДВ
Кількість

MobileLite Duo 3C

MobileLite Duo 3C компанії Kingston - пристрій для читання карт пам'яті microSD, яке повністю сумісний як з новітніми моделями, що мають порти USB Type-C, так і з пристроями, що використовують інтерфейс USB Type-A. Завантажуйте файли і фотографії швидше за допомогою порту USB Type-C, який має універсальний роз'єм для простого підключення до різних пристроїв. Це багатофункціональний пристрій є сумісним з картами пам'яті microSD / SDHC / SDXC, UHS-I і підтримує максимальну швидкість передачі даних карт пам'яті останніх поколінь. Він має дворічну гарантію, безкоштовну технічну підтримку і відрізняється легендарної надійністю Kingston.

Характеристики

Компактний і легкий пристрій для читання карт пам'яті microSD

Подвійний інтерфейс підтримує порти USB Type-A і USB Type-C

Металевий корпус забезпечує довговічність і портативність використання.

Для пристроїв з невеликою кількістю портів розширення.

Технічні характеристики

Розміри: 43 мм x 18 мм x 11 мм

Робоча температура від 0 ° C до 60 °C

Температура зберігання від -20 ° C до 70 ° C

Формати карт пам'яті: microSD / microSDHC UHS-I / microSDXC UHS-I

Гарантія / підтримка: дворічна гарантія і безкоштовна технічна підтримка.

Сумісність з Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7.1 (SP1), Mac OS версій 10.9 і вище, Linux версії 2.6 і вище, Chrome OS ™

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/ru/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Ви можете перевірити на сайті виробника, чи є пам'ять, яку Ви купили справжньої пам'яттю Kingston чи ні:

Зареєструвати\перевірити модуль пам'яті

Зареєструвати\перевірити Flash продукцію

StarOffice

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2019