ESET Gateway Security

ESET Gateway Security
Код товару: EGS1-B5
495,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Ціна вказана за 1 шт

Linux стала однією з найпотужніших операційних систем у світі. Як сервер вона здатна забезпечити найкращу продуктивність багатьох найголовніших процесів та програм, потрібних для бізнесу. Оскільки така потужність необхідна для отримання максимальних результатів у будь-якій IT інфраструктурі, розробники звернули на це увагу при створенні пакету продуктів для Linux / FreeBSD / NetBSD / Sun Solaris.

ESET Gateway Security захищає HTTP та FTP шлюзи компаній від відомих та досі невідомих вірусів, черв’яків, троянських та шпигунських програм, фішингу та інших загроз Інтернет. Розроблений на основі потужної технології ThreatSense®, продукт забезпечує незрівнянні швидкість сканування та рівень виявлення загроз. Мінімальні вимоги до системи та велика продуктивність забезпечують оптимальну роботу продукту у критичній середі систем з великим мережевим навантаженням. ESET Gateway Security це рішення, що значно покращує безпеку мережі, оскільки забезпечує захист на перших ступенях попадання загроз.

Основні характеристики:

  • Покращене сканування завдяки використанню технології прозорого проксі сервера (Transparent proxy server)Протоколи HTTP та FTP скануються за допомогою унікального механізму сканування ESET, основаного на технології ThreatSense® версії 3.0. Оптимізація основного механізму системи забезпечує більш різносторонній, комплексний проактивний захист та покращені функції очищення. Всі отримані та відправлені данні автоматично перевіряються на наявність відомих та нових загроз. У додаток, ESET Gateway Security забезпечує послуги сканування шлюзів на наявність шкідливого коду використовуючи SafeSquid.
  • Технологія часткового сканування. Ця технологія забезпечує захист та високу продуктивність при скануванні значних завантажень HTTP.
  • Розширена підтримка систем та платформ. ESET File Security підтримує як 32-бітні так і 64-бітні системи, що покращує сумісність у порівнянні з попередніми версіями. Окрім Linux та FreeBSD також підтримуються платформи NetBSD та Sun Solaris.
  • Підтримка Remote Administrator. ESET Mail Security тепер підтримує ESET Remote Administrator версії 2.
  • Малий розмір файлів оновлення. Оптимізований внутрішній механізм системи зменшує розмір файлів оновлення у порівнянні з попередніми версіями продуктів для Linux. Також було покращено захист файлів оновлення від пошкоджень.

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення Cross-grade і так далі), кількості ліцензій. Виберіть потрібний Вам типа ліцензії і кількісний діапазон:

Базова ліцензія на 1 рік:

Поновлення ліцензії на 1 рік:

Ліцензія на 1 рік при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ і учбових закладів на 1 рік:

Базова ліцензія на 2 роки:

Поновлення ліцензії на 2 роки:

Ліцензія на 2 роки при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ і учбових закладів на 2 роки:

Базова ліцензія на 3 роки:

Поновлення ліцензії на 3 роки:

Ліцензія на 3 роки при переході з конкуруючого продукту:

Ліцензія для державних установ і учбових закладів на 3 роки:


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Industrial Flash

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018