ESET File Security

ESET File Security
Код товару: EFS1
5475,48 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Розміщуючи замовлення на ESET File Security необходіо вказати який саме продукт потрібний:

  • ESET NOD32 Antivirus для Windows File Server
  • ESET File Security для Linux/BSD/Solaris
  • ESET NOD32 Antivirus для Novell Netware

ESET NOD32 Antivirus для Windows File Server

Захист LAN є безперечно одним з найголовніших факторів успіху IT компаній. NOD32 для Windows File Server оснований на високій продуктивності механізму NOD32. Що зумовлюється найвищим рівнем сканування та виявлення у поєднанні з мінімальними системними вимогами. Останні версії антивірусної системи NOD32 мають інтегрований механізм евристичного аналізу ThreatSense®, який має унікальну здатність виявляти досі невідомі загрози. Якщо Вам необхідна стабільність, швидке та ефективне виявлення, NOD32 для Windows File Server є найкращим рішенням.

ESET File Security для Linux / BSD / Solaris

Linux стала однією з найпотужніших операційних систем у світі. Як сервер вона здатна забезпечити найкращу продуктивність багатьох найголовніших процесів та програм, потрібних для бізнесу. Оскільки така потужність необхідна для отримання максимальних результатів у будь-якій IT інфраструктурі, розробники звернули на це увагу при створенні пакету продуктів для Linux / FreeBSD / NetBSD / Sun Solaris.

ESET File Security для Linux забезпечує захист Linux / BSD / Solaris файлових серверів від відомих та досі невідомих вірусів, черв’яків, троянських програм, шпигунських програм та інших загроз Інтернет. Захист реального часу забезпечується за допомогою сканування по запиту та сканування за доступом.

ESET NOD32 Antivirus для Novell Netware

Незрівнянна швидкість сканування та найвищий рівень виявлення ідеально поєднані з мінімальним використання ресурсів. Останні версії антивірусної системи NOD32 мають інтегровану систему евристичного аналізу ThreatSense®, яка здатна виявляти навіть досі невідомі загрози. Якщо Вам необхідна стабільність, швидке та ефективне виявлення, антивірусна система NOD32 для Novell Netware Server є найвдалішім вибором для захисту Вашої файлової системи.

NOD32 Серверна версія для Novell Netware складається з трьох основних модулів: NOD32.NLM (сканер за вимогою), AMON.NLM (резидентний сканер) та NOD32UPD.NLM (модуль оновлення).

Вартість залежить від типа ліцензії (базова, поновлення Cross-grade і так далі). Виберіть потрібний Вам тип ліцензії:

Ліцензія на 1 рік:

Ліцензія на 2 роки:

Ліцензія на 3 роки:


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Апгрейдные модули оперативной памяти

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018