Telegram Viber

Kingston 256GB USB 3.0 DataTraveler HyperX30 - DTHX30/256GB

Kingston 256GB USB 3.0 DataTraveler HyperX30 - DTHX30/256GB
Код товару: DTHX30/256GB
Знято з виробництва

Багато користувачів у всьому світі по достоїнству оцінили переваги інноваційних модулів пам'яті під торговою маркою HyperX компанії Kingston Technology. І USB-накопичувачі DataTraveler HyperX 3.0 також демонструють виняткові показники роботи, забезпечуючи найвищу швидкість і ємність серед всіх доступних портативних накопичувачів компанії Kingston Technology.

Завдяки високошвидкісний 8-канальної архітектурі, що дозволяє здійснювати передачу даних зі швидкістю на рівні USB 3.0, накопичувачі DataTraveler HyperX 3.0 представляють собою оптимальне рішення для збільшення пам'яті ноутбука, а також для оперативного зберігання, передачі і резервного копіювання даних на будь-якому іншому цифровому пристрої. За допомогою DataTraveler HyperX 3.0 користувачі зможуть швидше відкривати і передавати файли і додатки великих обсягів між різними пристроями.

Накопичувачі DataTraveler HyperX мають п'ятирічну гарантію, технічну підтримку в режимі 24/7 і відрізняються легендарної надійністю, характерною для всієї продукції Kingston.

Доступні об'єми: 64GB, 128GB, 256GB.

Характеристики та переваги:
  • Практичність - міцний металевий корпус прогумований з надійним фіксатором для кріплення
  • 8-канальна архітектура
  • Зворотна сумісність - сумісний з USB 2.0
  • Підтримка технології ReadyBoost ™
  • Швидкість USB 3.0: 225 Мб / с (читання), 135 Мб / с (запис)
  • Швидкість USB 2.0: 30 Мб / с (читання і запис)
  • Розміри - 74,99 мм х 23,29 мм х 15,9 мм
  • Робоча температура - від 0 ° C до 60 ° C
  • Температура зберігання - від -20 ° C до 85 ° C
  • Гарантія - 5 років

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2024