Telegram Viber

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler microDuo 3C - DTDUO3C/32GB

Kingston 32GB USB 3.0 DataTraveler microDuo 3C - DTDUO3C/32GB
Код товару: DTDUO3C/32GB
Знято з виробництва

DataTraveler microDuo 3С - DTDUO3C/32GB

Накопичувачі DataTraveler® microDuo компанії Kingston у компактному та зручному форм-факторі надають додаткову пам'ять для планшетів та смартфонів, що підтримують функцію USB OTG (On-The-Go). Стандарт USB OTG дозволяє напряму під'єднувати мобільні пристрої до підтримуємих USB-пристроїв.
Накопичувачі DataTraveler microDuo дозволяють використовувати роз'єми microUSB та USB Type-C, часто використовуємі для зарядки пристроїв, у якості портів розширення пам'яті. Накопичувачі DT microDUO ідеально підходять для зберігання великих файлів під час мандрів, завдяки автоматичному підключенню планшетів та смартфонів без роз'ємів microSD, при цьому ціна на гігабайт пам'яті у накопичувачів нижча, ніж у додаткової вбудованої пам'яті мобільних пристроїв.

Переваги:

Підтримка функції USB OTG
Додатковий інтерфейс, що підтримує порти USB Type-A та USB Type-C
Додаткова пам'ять для сучасних пристроїв з невеликою кількістю портів розширення
Висока швидкість передачі даних

Технічні характеристики:

Ємкість: 32ГБ
Інтерфейс: USB 3.1, microUSB
Швидкість: 100МБ/с (читання), 15МБ/с (запис)
Розміри: 29,94мм x 16,60мм x 8,44мм
Робоча температура: від 0°C до 60°C
Температура зберігання: від – 20°C до 85°C
Гарантія та технічна підтримка: П'ятирічна гарантія та безкоштовна технічна підтримка
Сумісність з: Windows® 10, Windows® 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 (SP1),
                      Windows Vista® (SP2), Mac OS версій 10.9.x та вище, Linux версий 2.6.x та вище

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Оперативна пам’ять

Eng.    © 2007-2023