CorelDRAW Graphics Suite 2014 Home & Student

CorelDRAW Graphics Suite 2014 Home & Student
Код товару: CDHS2014RUMBEU
3720,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість
 
Спеціальний випуск CorelDRAW ® Home & Student Suite 2014 ( для дому та навчання) допоможе реалізувати ваші творчі ідеї і домогтися чудових результатів . З його допомогою ви зможете легко вирішувати найрізноманітніші завдання: від створення зображень для футболок і плакатів до розробки презентацій та навчальних проектів .

Вбудовані засоби навчання дозволяють навчатися в процесі роботи, а підтримка передових форматів допоможе з легкістю ділитися своїми ідеями з колегами та друзями. До того ж, цей універсальний пакет містить великий вибір картинок і шрифтів, яких більш ніж достатньо для початку роботи. Чим би ви не займалися - розробкою макетів , обробкою фотографій або створенням зображень - CorelDRAW ® Home & Student Suite 2014 стане для вас найкращим вибором.

Які б не були ваші дизайнерські амбіції, в єдиному універсальному пакеті CorelDRAW ® Home & Student Suite 2014 знайдеться все необхідне. Потужний набір контенту і засобів для графічного дизайну , підготовки ілюстрацій , макетів сторінок , веб -графіки і редагування фотографій дозволяє створювати великий спектр художніх матеріалів , включаючи навчальні доповіді , малюнки , візуальні презентації, буклети, фотопроекти, унікальні логотипи , оригінальне оформлення футболок і багато іншого!
 
Нові та вдосконалені засоби допоможуть втілити в життя ваші дизайнерські проекти.
 • Повний пакет засобів для графічного дизайну
  Універсальні та зручні в роботі програми дозволять кожному відчути себе справжнім дизайнером! З потужним набором контенту і засобів для графічного дизайну, підготовки ілюстрацій, макетів сторінок, веб-графіки і редагування фотографій можна легко створювати звіти, малюнки, листівки, логотипи та багато іншого.
 • Розширені можливості редагування фотографій
  Corel ® PHOTO-PAINT ™ Home & Student 2014 надає професійні інструменти і ефекти, здатні перетворити будь-яку фотографію в витвір мистецтва. Популярні функції, такі як ретушування і збільшення контрастності, створення реєстрового малюнка, цифровий живопис і вдосконалений експорт в Інтернет, - завжди під рукою.
 • Універсальні засоби створення макетів сторінок і малювання на будь-якому рівні
  CorelDRAW ® Home & Student X6 надає повний спектр інструментів для малювання, трасування, створення ілюстрацій, макетів сторінок і веб-графіки, за допомогою яких ви легко впораєтеся з будь-яким проектом для друку і Інтернету. Крім того, різноманітні засоби підготовки макетів сторінок дозволяють створювати багатосторінкові документи, де кожна сторінка має свій власний, унікальний дизайн.
 • Корисні  матеріали для навчання
  Освоїти CorelDRAW ® Home & Student 2014 легко і просто. До ваших послуг все необхідне для початку роботи і впевненого використання дизайнерських засобів, включаючи змістовні відеоуроки, корисні поради та рекомендації, інструкції експертів і зручне електронне керівництво. Крім того, в співтоваристві CorelDRAW на сайтах CorelDRAW.com, Facebook і Twitter можна заручитися підтримкою і знайти додаткові підказки та навчальні матеріали.
 • Бібліотека високоякісного контенту
  Велика бібліотека контенту забезпечить вас всім необхідним для виконання проекту. CorelDRAW Home & Student Suite 2014 включає 1000 якісних картинок і цифрових зображень, 100 фотографій у високому дозволі, 100 шрифтів, 100 професійних шаблонів, а також 400 рамок і візерунків. При цьому Corel ® CONNECT ™ дозволяє миттєво знаходити потрібне на комп'ютері і обраних веб-сайтах.

 


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Апгрейдные модули оперативной памяти

Укр.Рус. Eng.    © 2007-2018