Telegram Viber

Kingston 64GB CompactFlash Ultimate (266x) - CF/64GB-U2

Kingston 64GB CompactFlash Ultimate (266x) - CF/64GB-U2
Код товару: CF/64GB-U2
Знято з виробництва

Якщо ви є професійним фотографом або відеооператором, то вам добре відомо, наскільки важлива зйомка "рідкісних моментів", а також, в деякій мірі, наскільки добре ваше обладнання здатне зберегти цей момент. За допомогою карти Kingston Ultimate 266x ви зможете зробити більше безперервних знімків у високій роздільній здатності за менший час, ніж при використанні стандартних карт CompactFlash. Швидкість читання до 45 Мб/с і швидкість запису до 40 Мб/с дозволяє цій карті підтримувати інтенсивну серійну фотозйомку. Для додаткової впевненості в комплект постачання входить програмне забезпечення MediaRECOVER, щоб ви змогли відновити вилучені і виправити пошкоджені файли. Тому що, за визначенням, унікальні моменти життя не повторюються двічі.

Доступні об'єми

Основні характеристики:

  • Висока швидкість 266X
  • Швидкість передачі даних: читання до 40MByte/s, запис до 45 MByte/s
  • Сумісність з великою кількістю платформ
  • MediaRECOVER
  • Розміри: 42,8 х 36,4 х 3,3 мм
  • Напруга живлення: 3,3 ~ 5 В
  • Робочий температурний діапазон: -20°C (-4°F) - 85°C (185°F)
  • Гарантія: LifeTime.

Kingston є світовим відомим виробником високоякісної пам'яті. Для своєї продукції Kingston використовує тільки компоненти найвищої якості, проводить сувору технічну експертизу, проводить багаторівневе 100% тестування, що дозволяє давати довічну гарантію на всю продукцію пам'яті. (Для отримання більш детальної інформації, будь ласка зверніться до http://www.kingston.com/company/warranty)

На жаль, як і безліч інших світових виробників високоякісної продукції, Kingston стикається з підробкою своєї продукції. Kingston виявляв безліч підроблених модулів пам'яті, що продаються на ринку під брендом Kingston.

Наша компанія є офіційним партнером компанії Kingston. Ми не продаємо підробок! Роблячи покупки в нашому Інтернет-магазині, Ви можете бути впевнені в автентичності придбаної продукції.

Інформація про те як перевірити справжність продукції Kingston на сайті виробникаhttps://www.kingston.com/support/product-verification

Апгрейдные модули оперативной памяти

Eng.    © 2007-2023