uaru
У зв'язку з нестабільністю курсу валют, актуальні ціни уточнюйте у відділі продажів
|Корзина |Знижки |Оплата |Доставка |INFO-ROOM |Про нас |Контакти |
+38 044 496-23-63  sales@genesisua.com

Acronis vmProtect

Acronis vmProtect
Код товару: VMPHLSRUS21
5416,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Технічна підтримка: 1 рік Acronis Advantage Standard (AAS)
1 рік Acronis Advantage Premier (AAP) ( 5599,00 грн.)

Спеціально створений для VMware vSphere, Acronis vmProtect 8 пропонує всі необхідні вам можливості у вигляді зручного у використанні рішення, яке можна розгорнути за лічені хвилини, щоб швидко почати ваші операції по резервному копіюванню і відновленню.

Acronis vmProtect 8 - це єдине рішення, яке забезпечує повний захист середовищ VMware. Підтримується повне відновлення віртуальних машин, відновлення окремих файлів і елементів Exchange, а також повне відновлення серверів ESXi, включаючи виконавчі файли, конфігурацію і віртуальні машини, на машину з "голим залізом".

При покупці можна вибрати один з двох рівнів технічної підтримки:

  • Acronis Advantage Standard (AAS) - технічна підтримка по телефону, електронній пошті або через чат, що надається фахівцями Acronis в робочий час. Беслатние поновлення, вкл. нові версії продуктів, в протягом року
  • Acronis Advantage Premier (AAP) - технічна підтримка по телефону, електронній пошті або через чат, що надається фахівцями Acronis цілодобово 7 днів на тиждень. Право пріоритетного отримання підтримки. Перший відповідь на запити, що стосуються збоїв і відновлення критичних систем, користувач отримує протягом 1 години після надходження запиту. Безкоштовні оновлення, вкл. нові версії продуктів, в протягом року

Acronis vmProtect 8 пропонує максимально широкий вибір місць призначення при резервному копіюванні, включаючи локальні диски, мережеві папки, сховища даних ESX (i) і хмарне сховище, для оптимізації зберігання.

Використовуючи одержали широке визнання технології Acronis, Acronis ® vmProtect ™ 8 пропонує найшвидші способи резервного копіювання і відновлення віртуальних машин VMware. Резервне копіювання без використання агентів з підтримкою технологій VMware API for Data Protection (VADP) і Changed Block Tracking (CBT), гарячого підключення образів машин і прямого доступу до мереж зберігання SAN це робить процес резервного копіювання і відновлення максимально швидким і ефективним.

Нова технологія vmFlashBack забезпечує майже миттєве відновлення, дозволяючи повернути до життя віртуальні сервери в 100 разів швидше, ніж раніше.

Працюйте з Acronis vmProtect 8 з VMware vCenter або через інтуїтивно зрозумілий веб-інтерфейс, щоб керувати резервним копіюванням і відновленням з допомогою будь-якого підтримуваного браузера.

Acronis vmProtect 8 настільки простий у використанні, що ви можете встановити, налаштувати і почати використовувати систему резервного копіювання всього за кілька хвилин, що значно знижує витрати на експлуатацію та обслуговування.


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Апгрейдные модули оперативной памяти

Укр.Рус. Eng. Головна Оплата Доставка Знижки INFO-ROOM Про нас Контакти    © 2007-2016