uaru
У зв'язку з нестабільністю курсу валют, актуальні ціни уточнюйте у відділі продажів
|Корзина |Знижки |Оплата |Доставка |INFO-ROOM |Про нас |Контакти |
+38 044 496-23-63  sales@genesisua.com

Acronis Recovery for Microsoft SQL Server

Acronis Recovery for Microsoft SQL Server
Код товару: RQSALSRUS21
5506,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Технічна підтримка: 1 рік Acronis Advantage Standard (AAS)
1 рік Acronis Advantage Premier (AAP) ( 5693,00 грн.)

Acronis Recovery для MS SQL Server є швидким і надійним рішенням по аварійному відновленню баз даних SQL.

Acronis Recovery для MS SQL Server використовує надійну технологію резервного копіювання баз даних, що дозволяє значно скоротити час, необхідний для аварійного відновлення даних, так що організації можуть відновлювати працездатність своїх баз даних в лічені хвилини замість довгого годинника. Одноетапноє і автоматичне відновлення даних до точки збою дозволяє скоротити час простою устаткування в цілях дотримання вимог по директивному часу відновлення. Функція динамічних зліпків дозволяє виробляти практично моментальне відновлення даних в разі пошкодження баз даних унаслідок людського чинника або пошкодження логічних даних.

Короткий огляд

Для створення комплексної системи відновлення даних мало одного лише резервного копіювання. Ваша база даних MS SQL містить таблиці, журнали і інші компоненти, що структурують дані. За допомогою комплексного і інтуїтивно зрозумілого рішення по резервному копіюванню баз даних Acronis Recovery для MS SQL Server Ви зможете створювати безпечні динамічні резервні копії баз даних, що забезпечують успішне відновлення даних.

Відновлювати дані тепер стало набагато простіше, оскільки Acronis пропонує вирішення по автоматичному відновленню систем до точки збою. Більше не потрібно ходити по незліченних меню, аби відновити роботу системи: одноетапний процес відновлення даних відновить Вашу базу даних до її останнього працездатного стану. Помилкові транзакції більше не коштуватимуть Вам дорогоцінних хвилин або годинника, який Ви раніше витрачали на відновлення даних.

Це потужне рішення по резервному копіюванню і відновленню баз даних має інтуїтивно зрозумілий графічний призначений для користувача інтерфейс, заснований на майстрах, які дозволять Вам легко набудувати графік виконання операцій резервного копіювання, скорочуючи тим самим можливість допущення помилок. Майстер стратегії резервного копіювання допоможе Вам створити План аварійного відновлення даних для Вашого обчислювального середовища, показуючи покрокові інструкції по налаштуванню системи відновлення даних. Будь-який користувач, неважно, чи є він адміністратором баз даних чи ні, зможе створити графік виконання операцій резервного копіювання і при необхідності швидко відновити систему. Acronis навіть забезпечила підтримку протоколу FTP, що дозволить Вам зберігати резервні копії на будь-якому комп'ютері у Вашій локальній мережі або в будь-якій точці світу!

Високий рівень гнучкості цього рішення досягається шляхом використання набору засобів розробки (SDK) для Acronis Recovery для MS SQL Server, який Ви отримаєте разом з програмою абсолютно безкоштовно. Це дозволить Вам використовувати надійні технології компанії Acronis по управлінню даними у Ваших програмах і платформах.

Основні переваги

Архіви меншого розміри, з якими легко працювати
Удостоєна багатьох винагород технологія компанії Acronis забезпечує виняткову оптимізацію резервних копій. Рівень стискування, що набудовується, дозволяє скоротити об'єм даних, які необхідно зберігати і передавати і тим самим понизити витрати на інфраструктуру і оплату праці.

Управління ресурсами
Функція регулювання навантаження на процесори і вжитки пропускної спроможності мережі дозволяє виділяти ресурси в процесі резервного копіювання, дозволяючи тим самим користувачам продовжувати свою роботу.

Централізоване управління
Консоль управління автоматично виявляє всі сервери баз даних в мережі. Після цього Консоль відображує список цих серверів з інформацією про їх стан, що полегшує адміністрування корпоративних мереж.

Легке адміністрування
За допомогою інтуїтивний зрозумілого графічного призначеного для користувача інтерфейсу на основі майстрів навіть користувачі, які не є адміністраторами баз даних, можуть налаштовувати і ефективно використовувати стратегії резервного копіювання професійного рівня. Acronis Recovery для MS SQL Server навіть дозволяє декількома клацаннями миші імпортувати існуючі плани обслуговування серверів SQL.

Інструкції по аварійному відновленню
Програма Acronis для резервного копіювання баз даних також надає Вам План аварійного відновлення даних з детальними покроковими інструкціями по швидкому і повному відновленню даних. Навіть звичайний непрофесіонал може виконати ці прості інструкції і відновити роботу навіть найскладнішого сервера SQL.

Шифрування для забезпечення безпеки
Захищайте коштовні дані Вашої компанії за допомогою потужного шифрування.


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Оперативна пам’ять

Укр.Рус. Eng. Головна Оплата Доставка Знижки INFO-ROOM Про нас Контакти    © 2007-2016