uaru
У зв'язку з нестабільністю курсу валют, актуальні ціни уточнюйте у відділі продажів
|Корзина |Знижки |Оплата |Доставка |INFO-ROOM |Про нас |Контакти |
+38 044 496-23-63  sales@genesisua.com

Acronis Backup & Recovery Advanced Workstation

Acronis Backup & Recovery Advanced Workstation
Код товару: TIDNLSRUS21
895,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Додатково: Universal Restore (+ 91,00 грн.)
Deduplication (+ 262,00 грн.)
Universal Restore and Deduplication (+ 326,00 грн.)

Технічна підтримка: 1 рік Acronis Advantage Standard (AAS)
1 рік Acronis Advantage Premier (AAP) ( 925,00 грн.)

Acronis Backup & Recovery 11.5 Advanced Workstation забезпечує резервне копіювання і аварійне відновлення настільних і портативних комп'ютерів підприємства з використанням технологій централізованого управління.

Швидке відновлення
Коли буде потрібно, образ диска з операційною системою, додатками та даними можна повністю відновити за кілька хвилин, а не годин або днів. Ви також можете відновити окремі файли або папки, які були випадково видалені або втрачені.

Резервне копіювання в дорозі
Резервне копіювання портативного комп'ютера може виконуватися на різні пристрої зберігання і в різні місця, включаючи спеціальний розділ жорсткого диска під назвою Зона безпеки Acronis. Крім того, щоб захиститися від крадіжки або поломки комп'ютера, резервні копії можна зберігати в хмарному сховищі Acronis.

Централізоване управління
Централізоване управління та моніторинг операцій резервного копіювання і відновлення з використанням сервера управління Acronis. Ви також можете проводити віддалене відновлення, підключившись до машини з консолі управління.

При покупці можна вибрати один з двох рівнів технічної підтримки:

  • Acronis Advantage Standard (AAS) - технічна підтримка по телефону, електронній пошті або через чат, що надається фахівцями Acronis в робочий час. Беслатние поновлення, вкл. нові версії продуктів, в протягом року
  • Acronis Advantage Premier (AAP) - технічна підтримка по телефону, електронній пошті або через чат, що надається фахівцями Acronis цілодобово 7 днів на тиждень. Право пріоритетного отримання підтримки. Перший відповідь на запити, що стосуються збоїв і відновлення критичних систем, користувач отримує протягом 1 години після надходження запиту. Безкоштовні оновлення, вкл. нові версії продуктів, в протягом року

Acronis Universal Restore - повністю інтегрований модуль, який відновлює сервери і робочі станції на відмінне обладнання або віртуальну машину, забезпечуючи гнучкі варіанти аварійного відновлення і міграції. Процес починається з того, що за допомогою агента створюється еталонний образ, не залежний від апаратної конфігурації вихідної машини. Acronis Universal Restore завантажує драйвери нового обладнання, щоб система з образу могла запуститися на інший апаратній платформі із збереженням всіх додатків, даних і призначених для користувача настройок. Відновлення може проводитися на вихідний комп'ютер, новий комп'ютер з іншого апаратною конфігурацією або на віртуальну машину. Процедура займає буквально кілька хвилин.

Acronis Backup & Recovery Deduplication - це економічне програмне рішення для дедуплікаціі даних при резервному копіюванні серверів і робочих станцій, яке допомагає максимально ефективно використовувати інфраструктуру зберігання, скоротити витрати і підвищити корисну ємність сховищ. Модуль дедуплікаціі Acronis економить до 90% дискового простору при зберіганні резервних копій, усуваючи дублювання ідентичних файлів і дискових блоків. Якщо дані вже є на вузлі зберігання, створюється тільки посилання, щоб зв'язати ці дані з клієнтом резервного копіювання. Дедуплікація повністю сумісна з технологією відновлення на "голе залізо" і нове обладнання Acronis Universal Restore.


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Укр.Рус. Eng. Головна Оплата Доставка Знижки INFO-ROOM Про нас Контакти    © 2007-2016