uaru
У зв'язку з нестабільністю курсу валют, актуальні ціни уточнюйте у відділі продажів
|Корзина |Знижки |Оплата |Доставка |INFO-ROOM |Про нас |Контакти |
+38 044 496-23-63  sales@genesisua.com

Acronis Backup & Recovery Advanced Server

Acronis Backup & Recovery Advanced Server
Код товару: TIINLSRUS21
12649,00 грн.
Без ПДВ з 01.01.2013
(згідно п.26 підрозділу 2 розділу ХХ ПКУ)
Кількість

Для ОС:

Додатково: Universal Restore (+ 2496,00 грн.)
Deduplication (+ 2251,00 грн.)
Universal Restore and Deduplication (+ 4250,00 грн.)

Технічна підтримка: 1 рік Acronis Advantage Standard (AAS)
1 рік Acronis Advantage Premier (AAP) ( 13078,00 грн.)

Acronis Backup & Recovery Advanced Server - це краще рішення для резервного копіювання серверів Windows/Linux на основі файлів і образів. Рішення прозоро інтегрується з іншими компонентами платформи для підтримки таких функцій як, централізоване управління і звіти, каталогізація та пошук, підтримка дискових, стрічкових і хмарних сховищ.

Швидке і зручне резервне копіювання на основі образів
Побудоване на базі провідних технологій Acronis для роботи з образам дисків, рішення Acronis Backup & Recovery Server дозволяє створювати резервні копії на основі повного образу системи, що включає операційну систему, додатки, настройки і дані. Відновлення з образу може виконуватися на те ж саме або відмінне обладнання (за наявності модуля Universal Restore).

Файлове резервне копіювання
Резервне копіювання і відновлення окремих файлів і папок, включаючи файли в мережевих папках. Файли з образу диска, як і файли з файлових резервних копій, реєструються в централізованому каталозі з функціями пошуку. Резервна копія створюється за один прохід і може використовуватися як для аварійного відновлення, так і для відновлення даних в довгостроковій перспективі.

Централізоване управління
Централізоване управління та моніторинг операцій резервного копіювання і відновлення з використанням сервера управління Acronis. Ви також можете проводити віддалене відновлення, підключившись до машини з консолі управління.

При покупці можна вибрати один з двох рівнів технічної підтримки:

  • Acronis Advantage Standard (AAS) - технічна підтримка по телефону, електронній пошті або через чат, що надається фахівцями Acronis в робочий час. Беслатние поновлення, вкл. нові версії продуктів, в протягом року
  • Acronis Advantage Premier (AAP) - технічна підтримка по телефону, електронній пошті або через чат, що надається фахівцями Acronis цілодобово 7 днів на тиждень. Право пріоритетного отримання підтримки. Перший відповідь на запити, що стосуються збоїв і відновлення критичних систем, користувач отримує протягом 1 години після надходження запиту. Безкоштовні оновлення, вкл. нові версії продуктів, в протягом року

Acronis Universal Restore - повністю інтегрований модуль, який відновлює сервери і робочі станції на відмінне обладнання або віртуальну машину, забезпечуючи гнучкі варіанти аварійного відновлення і міграції. Процес починається з того, що за допомогою агента створюється еталонний образ, не залежний від апаратної конфігурації вихідної машини. Acronis Universal Restore завантажує драйвери нового обладнання, щоб система з образу могла запуститися на інший апаратній платформі із збереженням всіх додатків, даних і призначених для користувача настройок. Відновлення може проводитися на вихідний комп'ютер, новий комп'ютер з іншого апаратною конфігурацією або на віртуальну машину. Процедура займає буквально кілька хвилин.

Acronis Backup & Recovery Deduplication - це економічне програмне рішення для дедуплікаціі даних при резервному копіюванні серверів і робочих станцій, яке допомагає максимально ефективно використовувати інфраструктуру зберігання, скоротити витрати і підвищити корисну ємність сховищ. Модуль дедуплікаціі Acronis економить до 90% дискового простору при зберіганні резервних копій, усуваючи дублювання ідентичних файлів і дискових блоків. Якщо дані вже є на вузлі зберігання, створюється тільки посилання, щоб зв'язати ці дані з клієнтом резервного копіювання. Дедуплікація повністю сумісна з технологією відновлення на "голе залізо" і нове обладнання Acronis Universal Restore.


Відгуки:


  Ваш відгук може бути першим.
 
Написати відгук

Апгрейдные модули оперативной памяти

Укр.Рус. Eng. Головна Оплата Доставка Знижки INFO-ROOM Про нас Контакти    © 2007-2016